Stimul8 S8 S8 Spark Clitoral Gel 30ml - Warming - 30
Code: 9741630542
Free gift
= something with every order :) Bonus program for our new and regular customers. Small and large order will get a reward from us.
Related products
Product detailed description
With this premium gel, you'll feel a gentle warming effect when applied to the desired area, causing your sensitive spots to pulse and throb with pure, passionate pleasure! Enhance your orgasm and enjoy maximum stimulation with this high-quality, body-safe formula. S8 Spark Warming Clitoral Gel is gluten-free, sulfate-free, phthalate-free, and contains no harsh preservatives, making it a 'natural' and trustworthy choice for intimate health.Additional parameters
| Category: | Stimulation Gels and Creams |
|---|---|
| EAN: | 8713221819925 |
| Manufacturer: | Stimul8 S8 |
| Color: | Warming |
| Gluten free: | Ano |
| Size: | 30 |
| Composition: | AQUA, GLYCERIN, PROYPLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFÜM (FRAGANCE), HYDROXYETHLCELLULOSE, TROMETHAMIN |
| Diameter: | Ø 3 cm |
| Product dimensions: | 30 ml |
| Total length: | 10 cm |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA, GLYCERIN, PROYPLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFÜM (FRAGANCE), HYDROXYETHLCELLULOSE, TROMETHAMIN, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ISCBUTYLPARABEN, CAPSICUM FRUTESCENS RESIN, CI14720 (FOOD RED 3) |



