Stimul8 S8 S8 Delay Penis Gel 30ml - Natural - 30
Code: 9741930509
Free gift
= something with every order :) Bonus program for our new and regular customers. Small and large order will get a reward from us.
Related products
Product detailed description
Experience longer lovemaking with quality S8 Delay Gel! This premium product contains dermatologically tested ingredients that help delay the peak moment without loss of sensitivity, allowing for longer intimate play sessions. S8 Delay Gel is gluten-free, sulfate-free, paraben-free, phthalate-free, and contains no harsh preservatives, making it a "natural" and trustworthy choice in intimate health. Manufacturer: Stimul8 S8, Color: Natural, Gluten-free: Yes. Ingredients: Aqua (water), glycerin, pentylene glycol, Laureth-9, Carbomer, sodium hydroxide, peppermint oil.Additional parameters
| Category: | Stimulation Gels and Creams |
|---|---|
| EAN: | 8713221819956 |
| Manufacturer: | Stimul8 S8 |
| Color: | Natural |
| Gluten free: | Ano |
| Size: | 30 |
| Composition: | AQUA(WATER, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, LAURETH-9, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, MENTHA SPICATA CRISPA HERB OIL |
| Diameter: | Ø 3 cm |
| Product dimensions: | 30 ml |
| Total length: | 10 cm |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA(WATER, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, LAURETH-9, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, MENTHA SPICATA CRISPA HERB OIL |



