Stimul8 S8 S8 Prolong Penis Gel 30ml - Natural - 30
Code: 9741830509
Free gift
= something with every order :) Bonus program for our new and regular customers. Small and large order will get a reward from us.
Related products
Product detailed description
S8 Prolong Gel helps you extend your sexual experience thanks to its premium formula containing dermatologically tested ingredients that prolong hardness and delay orgasm without loss of sensitivity, allowing for longer sessions of intimate play. S8 Prolong Gel is gluten-free, sulfate-free, paraben-free, phthalate-free, and contains no harsh preservatives, making it a "natural" and trustworthy choice in intimate health. Manufacturer: Stimul8 S8. Color: Natural. Gluten-free: Yes. Ingredients: AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (FRAGRANCE), LACTIC ACID, PANTHENOL.Additional parameters
| Category: | Stimulation Gels and Creams |
|---|---|
| EAN: | 8713221819949 |
| Manufacturer: | Stimul8 S8 |
| Color: | Natural |
| Gluten free: | Ano |
| Size: | 30 |
| Composition: | AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC / CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (FRAGA |
| Diameter: | Ø 3 cm |
| Product dimensions: | 30 ml |
| Total length: | 10 cm |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC / CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (FRAGANCE), LACTIC ACID, PANTHENOL |



