Stimul8 S8 S8 Electra Clitoral Gel 30ml - Cooling - 30
Code: 9741730541
Free gift
= something with every order :) Bonus program for our new and regular customers. Small and large order will get a reward from us.
Related products
Product detailed description
Experience a sensational experience during intimate play with the cooling clitoral gel from S8. This premium gel has a gentle cooling effect when applied to the desired area, making your sensitive spots pulse and tremble with pure, passionate pleasure! Enhance your orgasm and enjoy maximum stimulation with this quality, safe formula. S8 Electra Cooling Gel is gluten-free, sulfate-free, paraben-free, phthalate-free, and contains no harsh preservatives, making it a "natural" and trustworthy choice in intimate health. Manufacturer: Stimul8 S8. Color: Cooling. Gluten-free: Yes. Ingredients: AQUA (WATER), GLYCERIN, ALCOHOL DENAT (SD ALCOHOL 39-C), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFUM (FRAGRANCE), HYDROXYETHYLCELLULOSE, TROMETHAMINE, MENTHOL, CI19140 (YELLOW 5), CI42090 (BLUE 1).Additional parameters
| Category: | Stimulation Gels and Creams |
|---|---|
| EAN: | 8713221819932 |
| Manufacturer: | Stimul8 S8 |
| Color: | Cooling |
| Gluten free: | Ano |
| Size: | 30 |
| Composition: | AQUA (WATER), GLYCERIN, ALCOHOL DENAT (SD ALCOHOL 39-C), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFU, (FRAGANCE), HYDROXYETH |
| Diameter: | Ø 3 cm |
| Product dimensions: | 30 ml |
| Total length: | 10 cm |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA (WATER), GLYCERIN, ALCOHOL DENAT (SD ALCOHOL 39-C), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFU, (FRAGANCE), HYDROXYETHYLCELLULOSE, TROMETHAMIN, MENTHOL, CI19140 (YELLOW 5), CI42090 (BLUE1) |



