Stimul8 S8 S8 Spark Clitoral Gel 30ml - Warming - 30
Kod: 9741630542
Darmowy prezent
= coś do każdego zamówienia :) Program bonusowy dla naszych nowych i stałych klientów. Małe i duże zamówienia otrzymają od nas nagrodę.
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Dzięki temu premium żelowi poczujesz delikatny efekt rozgrzewający, gdy zastosujesz go na pożądany obszar, co sprawi, że twoje wrażliwe miejsca będą pulsować i drżeć z czystej, namiętnej przyjemności! Zwiększ swój orgazm i ciesz się maksymalną stymulacją z tą wysokiej jakości, bezpieczną dla ciała formułą. S8 Spark Warming Clitoral Gel jest bezglutenowy, bez siarczanów, bez ftalanów i nie zawiera żadnych ostrych konserwantów, co czyni go „naturalnym” i godnym zaufania wyborem w dziedzinie zdrowia intymnego.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żele i kremy stymulujące |
|---|---|
| EAN: | 8713221819925 |
| Producent: | Stimul8 S8 |
| Kolor: | Warming |
| Bez glutenu: | Ano |
| Rozmiar: | 30 |
| Całkowita długość: | 10 cm |
| Kompozycja: | AQUA, GLYCERIN, PROYPLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFÜM (FRAGANCE), HYDROXYETHLCELLULOSE, TROMETHAMIN |
| Średnica: | Ø 3 cm |
| Wymiary produktu: | 30 ml |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA, GLYCERIN, PROYPLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFÜM (FRAGANCE), HYDROXYETHLCELLULOSE, TROMETHAMIN, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ISCBUTYLPARABEN, CAPSICUM FRUTESCENS RESIN, CI14720 (FOOD RED 3) |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.



