Stimul8 S8 S8 Electra Clitoral Gel 30ml - Cooling - 30
Kod: 9741730541
Darmowy prezent
= coś do każdego zamówienia :) Program bonusowy dla naszych nowych i stałych klientów. Małe i duże zamówienia otrzymają od nas nagrodę.
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Doświadcz zmysłowego doświadczenia podczas intymnej zabawy z chłodzącym żelem na łechtaczkę od S8. Ten premium żel ma delikatny chłodzący efekt po nałożeniu na pożądany obszar, co sprawia, że twoje wrażliwe punkty pulsują i drżą z czystą, namiętną przyjemnością! Zwiększ swój orgazm i ciesz się maksymalną stymulacją z tą wysokiej jakości, bezpieczną formułą. S8 Electra Cooling Gel jest bezglutenowy, bezsiarczanowy, bezparabenowy, bezftalanowy i nie zawiera żadnych ostrych konserwantów, co czyni go "naturalnym" i godnym zaufania wyborem w dziedzinie zdrowia intymnego. Producent: Stimul8 S8. Kolor: Chłodzący. Bez glutenu: Tak. Skład: AQUA (WODA), GLYCERIN, ALCOHOL DENAT (SD ALCOHOL 39-C), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFU (ZAPACH), HYDROXYETHYLCELLULOSE, TROMETHAMIN, MENTHOL, CI19140 (ŻÓŁTY 5), CI42090 (NIEBIESKI 1).Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żele i kremy stymulujące |
|---|---|
| EAN: | 8713221819932 |
| Producent: | Stimul8 S8 |
| Kolor: | Cooling |
| Bez glutenu: | Ano |
| Rozmiar: | 30 |
| Całkowita długość: | 10 cm |
| Kompozycja: | AQUA (WATER), GLYCERIN, ALCOHOL DENAT (SD ALCOHOL 39-C), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFU, (FRAGANCE), HYDROXYETH |
| Średnica: | Ø 3 cm |
| Wymiary produktu: | 30 ml |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA (WATER), GLYCERIN, ALCOHOL DENAT (SD ALCOHOL 39-C), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFU, (FRAGANCE), HYDROXYETHYLCELLULOSE, TROMETHAMIN, MENTHOL, CI19140 (YELLOW 5), CI42090 (BLUE1) |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.



