Stimul8 S8 S8 Delay Penis Gel 30ml - Natural - 30
Kod: 9741930509
Darmowy prezent
= coś do każdego zamówienia :) Program bonusowy dla naszych nowych i stałych klientów. Małe i duże zamówienia otrzymają od nas nagrodę.
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Doświadcz dłuższego czasu miłości z wysokiej jakości S8 Delay Gelem! Ten premium produkt zawiera dermatologicznie testowane składniki, które pomagają opóźnić moment kulminacyjny bez utraty wrażliwości, co umożliwia dłuższe sesje intymnej zabawy. S8 Delay Gel jest bezglutenowy, bezsiarczanowy, bezparabenowy, bezftalanowy i nie zawiera żadnych ostrych konserwantów, co czyni go "naturalnym" i godnym zaufania wyborem w dziedzinie zdrowia intymnego. Producent: Stimul8 S8, Kolor: Naturalny, Bez glutenu: Tak. Skład: Aqua (woda), gliceryna, pentylenglikol, Laureth-9, Karbomer, wodorotlenek sodu, olej z mięty pieprzowej.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żele i kremy stymulujące |
|---|---|
| EAN: | 8713221819956 |
| Producent: | Stimul8 S8 |
| Kolor: | Natural |
| Bez glutenu: | Ano |
| Rozmiar: | 30 |
| Całkowita długość: | 10 cm |
| Kompozycja: | AQUA(WATER, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, LAURETH-9, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, MENTHA SPICATA CRISPA HERB OIL |
| Średnica: | Ø 3 cm |
| Wymiary produktu: | 30 ml |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA(WATER, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, LAURETH-9, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, MENTHA SPICATA CRISPA HERB OIL |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.



