Stimul8 S8 S8 Prolong Penis Gel 30ml - Natural - 30
Kod: 9741830509
Darmowy prezent
= coś do każdego zamówienia :) Program bonusowy dla naszych nowych i stałych klientów. Małe i duże zamówienia otrzymają od nas nagrodę.
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
S8 Prolong Gel pomoże Ci przedłużyć Twoje doświadczenie seksualne dzięki swojej premium formule zawierającej dermatologicznie testowane składniki, które przedłużają twardość i opóźniają orgazm bez utraty czułości, co umożliwia dłuższe sesje intymnych zabaw. Żel S8 Prolong jest bezglutenowy, bezsiarczanowy, bez parabenów, bez ftalanów i nie zawiera żadnych surowych konserwantów, co czyni go "naturalnym" i godnym zaufania wyborem w dziedzinie zdrowia intymnego. Producent: Stimul8 S8. Kolor: Naturalny. Bez glutenu: Tak. Skład: AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (ZAPACH), LACTIC ACID, PANTHENOL.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żele i kremy stymulujące |
|---|---|
| EAN: | 8713221819949 |
| Producent: | Stimul8 S8 |
| Kolor: | Natural |
| Bez glutenu: | Ano |
| Rozmiar: | 30 |
| Całkowita długość: | 10 cm |
| Kompozycja: | AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC / CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (FRAGA |
| Średnica: | Ø 3 cm |
| Wymiary produktu: | 30 ml |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC / CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (FRAGANCE), LACTIC ACID, PANTHENOL |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.



