Stimul8 S8 S8 Spark Clitoral Gel 30ml - Warming
Kód: 9741630542
Dárek zdarma
= ke každé objednávce něco :) . Bonus program pro naše nové i stálé zákazníky. Malá i velká objednávka od nás dostane odměnu.
Související produkty
Detailní popis produktu
Prostřednictvím tohoto prémiového gelu pocítíte jemný ohřívací efekt, když jej aplikujete na požadovanou oblast, což způsobí, že vaše citlivá místa budou pulzovat a tříštit se čistým, vášnivým potěšením! Zesilte svůj orgasmus a užívejte si maximální stimulaci s touto kvalitní, bezpečnou pro tělo recepturou.
S8 Spark Warming Clitoral Gel je bez lepku, bez sulfátů, bez ftalátů a neobsahuje žádné drsné konzervanty, čímž se stává „přírodní“ a důvěryhodnou volbou v oblasti intimního zdraví.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stimulační gely a krémy |
|---|---|
| EAN: | 8713221819925 |
| Výrobce: | Stimul8 S8 |
| Barva: | Warming |
| Bez lepku: | Ano |
| Velikost: | 30 |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA, GLYCERIN, PROYPLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFÜM (FRAGANCE), HYDROXYETHLCELLULOSE, TROMETHAMIN |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



