Stimul8 S8 S8 Electra Clitoral Gel 30ml - Cooling
Kód: 9741730541
Související produkty
Detailní popis produktu
Zažijte senzaciální zážitek při intimní hře s chladivým gelem na klitoris od S8. Tento premium gel má jemný chladivý efekt po nanesení na požadovanou oblast, čímž nechá vaše citlivé body pulzovat a třást se čistým, vášnivým potěšením! Zesilte svůj orgasmus a užijte si maximální stimulaci s touto kvalitní, bezpečnou formulí.
S8 Electra Cooling Gel je bezlepkový, bezsulfátový, bezparabenový, bezftalátový a neobsahuje žádné drsné konzervanty, čímž se stává "přírodní" a důvěryhodnou volbou v oblasti intimního zdraví.
- Výrobce: Stimul8 S8.
- Barva: Chladivá.
- Bez lepku: Ano.
Složení: AQUA (VODA), GLYCERIN, ALCOHOL DENAT (SD ALCOHOL 39-C), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFU (VŮNĚ), HYDROXYETHYLCELLULOSE, TROMETHAMIN, MENTHOL, CI19140 (ŽLUTÝ 5), CI42090 (MODRÝ 1).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stimulační gely a krémy |
|---|---|
| EAN: | 8713221819932 |
| Výrobce: | Stimul8 S8 |
| Barva: | Cooling |
| Bez lepku: | Ano |
| Velikost: | 30 |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA (WATER), GLYCERIN, ALCOHOL DENAT (SD ALCOHOL 39-C), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFU, (FRAGANCE), HYDROXYETH |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



