Stimul8 S8 S8 Prolong Penis Gel 30ml - Natural
Kód: 9741830509
Související produkty
Detailní popis produktu
S8 Prolong Gel vám pomůže prodloužit váš sexuální zážitek díky své premium formuli obsahující dermatologicky testované ingredience, které prodlužují tvrdost a oddalují orgasmus bez ztráty citlivosti, což umožňuje delší sezení intimních hrátek. Gel S8 Prolong je bezlepkový, bezsulfátový, bez parabenů, bez ftalátů a neobsahuje žádné přísné konzervanty, čímž se stává "přirozenou" a důvěryhodnou volbou v oblasti intimního zdraví.
- Výrobce: Stimul8 S8
- Barva: Přírodní
- Bez lepku: Ano
Složení: AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (VŮNĚ), LACTIC ACID, PANTHENOL.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stimulační gely a krémy |
|---|---|
| EAN: | 8713221819949 |
| Výrobce: | Stimul8 S8 |
| Barva: | Natural |
| Bez lepku: | Ano |
| Velikost: | 30 |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC / CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (FRAGA |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



