Stimul8 S8 S8 Delay Penis Gel 30ml - Natural
Kód: 9741930509
Dárek zdarma
= ke každé objednávce něco :) . Bonus program pro naše nové i stálé zákazníky. Malá i velká objednávka od nás dostane odměnu.
Související produkty
Detailní popis produktu
Zažijte delší dobu milování s kvalitním S8 Delay Gelem! Tento prémiový produkt obsahuje dermatologicky testované složky, které pomáhají oddálit vrcholový okamžik bez ztráty citlivosti, což umožňuje delší sezení intimního hraní. S8 Delay Gel je bezlepkový, bezsulfátový, bezparabenový, bezftalátový a neobsahuje žádné drsné konzervanty, což z něj činí "přírodní" a důvěryhodnou volbu v oblasti intimního zdraví.
- Výrobce: Stimul8 S8,
- Barva: Přírodní,
- Bez lepku: Ano.
Složení: Aqua (voda), glycerin, pentylenglykol, Laureth-9, Carbomer, hydroxid sodný, olej z máty křížové.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stimulační gely a krémy |
|---|---|
| EAN: | 8713221819956 |
| Výrobce: | Stimul8 S8 |
| Barva: | Natural |
| Bez lepku: | Ano |
| Velikost: | 30 |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA(WATER, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, LAURETH-9, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, MENTHA SPICATA CRISPA HERB OIL |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



