Hidden Desire Inferno Hollow Penis Strapon Vibrating 18cm - BLACK
Kód: 20861_BLACK
Súvisiaci tovar
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodnej báze, obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a...
Tento intímny lubrikant má hydratačný a zvlhčujúci účinok. Poskytuje väčšie pohodlie pri sexuálnych aktivitách a dopĺňa prirodzenú telesnú vlhkosť, vďaka čomu je pohlavný styk...
Intímny lubrikačný gél s arómou čokolády, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Vďaka jemnému prehriatiu zvyšuje...
Intímny lubrikačný gél s arómou čerešňového lízatka, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Pomocou jemného...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Prémiový lubrikačný gél S8 WB Vegan Lube je perfektnou kombináciou pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný lubrikant bezpečný pre telo, ktorý zvyšuje intimitu. Táto vynikajúca...
Lubrikant S8 Intimate Energy na vodnej báze je obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a udržuje vašu pokožku pružnú a vyživenú počas...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektnou voľbou pre zmyselnú, nezbednú predohru. Vysoko kvalitné zloženie je vyrobené z bezpečných zložiek. To znamená, že je tiež na bozkávanie a...
Toyjoy Lube Waterbased je kvalitný lubrikačný gél na vodnej báze, vhodný na zvlhčenie intímnych partií aj na použitie s erotickými pomôckami. Je neparfumovaný, bez zápachu a...
Podrobný popis
Hidden Desire Inferno – Dutý vibračný pripínací penis 18 cm – BLACK
Sebavedomie, kontrola a potešenie – presne to ponúka INFERNO Hollow Vibrating Strap-On. Tento dutý pripínací penis je navrhnutý pre mužov, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou, alebo pre tých, ktorí chcú zväčšiť svoje rozmery, predĺžiť výdrž a poskytnúť partnerke či partnerovi intenzívnejší zážitok.
Mäkký, telu bezpečný silikón v čiernej farbe predlžuje dĺžku a pridáva priemer pre hlboké a silné prírazy. O extra stimuláciu sa postará 10 vibračných režimov, ktoré pohodlne ovládate pomocou bezdrôtového diaľkového ovládača. Ten si môžete navliecť na prst ako prsteň, takže počas akcie nemusíte prestávať ani hľadať ovládač.
Nastaviteľný postroj z vegánskej kože a odolného nylonu zaisťuje bezpečné a pohodlné uchytenie. Pre hladký sklz používajte lubrikant na vodnej báze a po použití jednoducho vyčistite teplou vodou.
Vlastnosti:
Dutý vibračný pripínací penis – ideálny pre ED alebo zväčšenie rozmerov
Realisticky tvarovaný silikónový shaft – bezpečný pre telo
Pridáva dĺžku aj priemer
10 vibračných režimov pre rôzne tempo a intenzitu
Bezdrôtový prstový ovládač pre pohodlné ovládanie počas akcie
Nastaviteľný postroj z vegánskej kože a nylonu
Vhodné pre lubrikanty na vodnej báze
Jednoduchá údržba
Rozmery:
Nastaviteľný obvod pásu: 73–166 cm
Celková dĺžka penisu: 18 cm
Použiteľná dĺžka: 18 cm (vonkajšia) / 12,5 cm (vnútorná)
Priemer: 4 cm
Priemer krúžku: 3,5 cm
Technické údaje:
Materiál: Silikón, nylon, PU koža
Nabíjateľná batéria: Lítium-iónová
Doba prevádzky: až 45 minút
Doba nabíjania: cca 70 minút
Vodoodolnosť: IPX6
Hlučnosť: 50 dB
Dodatočné parametre
| Kategória: | Návleky a nástavce na penis |
|---|---|
| EAN: | 8713221842732 |
| Materiál: | Silicone, Nylon and PU Leather |
| Výrobca: | Hidden Desire |
| Dobíjacie: | Áno |
| Materiálová skupina: | Silicone |
| Vibračné režimy: | 10 |
| _Vodeodolnosť: | IPX6 Waterproof |
| Celková dĺžka: | 18 cm |
| Doba nabíjania: | 70 |
| Doba prevádzky: | 45 |
| Funkcia: | Vibrating |
| Možnosti ovládania: | Remote Control |
| Rozmery výrobku: | Adjustable Waist Strap: 73–166 cm |
| Tichý chod: | Ne |
| Typ batérie: | Lithium Ion |
| Vložiteľná dĺžka: | 18 cm (external) / 12.5 cm (internal) |
Okamžite premeňte svoj penis na sexuálny stroj. Tento návlek na zvýšenie výkonu je vyrobený z ultrahygienického silikónu Elite, padne ako uliaty a pôsobí ako druhá koža. Rýchle...
Sedučný návlek je zábavný, cenovo dostupný penisový návlek pre začiatočníkov.
NS Novelties Renegade Annex Thick - SKIN - objavte intenzívne potešenie s návlekom Renegade Annex z prémiového tekutého silikónu, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru tela. Jeho...
ROMP Juke - Blue: Revolučný návlek na penis pre intenzívnejšie zážitky a lepšiu výdrž. Zvýšte svoje potešenie a predĺžte radosť s týmto štýlovým modrým návlekom, ktorý je...
NS Novelties Renegade Brute poskytuje extra rozmer a extra výkon. So zabudovaným vibrátorom na špičke návleku ponúka príjemné prekvapenia a úžasné vibrácie. Ovládajte priloženým...
Okamžite premeňte svoj penis na sexuálny stroj. Tento návlek na zvýšenie výkonu je vyrobený z ultrahygienického silikónu Elite, padne ako uliaty a pôsobí ako druhá koža. Rýchle...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



