Hidden Desire Inferno Dutý Vibračný Strapon Penis 20cm - SKIN
Kód: 20862_SKIN
Súvisiaci tovar
Prémiový lubrikačný gél S8 WB Vegan Lube je perfektnou kombináciou pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný lubrikant bezpečný pre telo, ktorý zvyšuje intimitu. Táto vynikajúca...
Tento intímny lubrikant má hydratačný a zvlhčujúci účinok. Poskytuje väčšie pohodlie pri sexuálnych aktivitách a dopĺňa prirodzenú telesnú vlhkosť, vďaka čomu je pohlavný styk...
Intímny lubrikačný gél s arómou čerešňového lízatka, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Pomocou jemného...
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodnej báze, obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektnou voľbou pre zmyselnú, nezbednú predohru. Vysoko kvalitné zloženie je vyrobené z bezpečných zložiek. To znamená, že je tiež na bozkávanie a...
Lubrikant S8 Intimate Energy na vodnej báze je obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a udržuje vašu pokožku pružnú a vyživenú počas...
Podrobný popis
Hidden Desire Inferno – Dutý vibračný pripínací penis 20 cm – SKIN
Sebavedomie, kontrola a potešenie – presne to vám ponúkne INFERNO Hollow Vibrating Strap-On. Tento dutý pripínací penis je ideálny pre mužov, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou, alebo pre tých, ktorí chcú zväčšiť svoje rozmery, predĺžiť výdrž a dopriať partnerke či partnerovi naozaj intenzívne potešenie.
Mäkký, telu bezpečný silikón v telovej farbe predlžuje dĺžku a zároveň pridáva priemer pre hlboké, silné prírazy. O extra stimuláciu sa postará 10 vibračných režimov, ktoré ovládate pomocou bezdrôtového diaľkového ovládača. Ten si môžete nasadiť na prst ako prsteň, takže počas akcie nemusíte prestávať ani hľadať ovládač.
Nastaviteľný postroj z vegánskej kože a odolného nylonu zabezpečuje pevné a pohodlné uchytenie. Pre dokonale hladký sklz používajte lubrikant na vodnej báze a po použití ho jednoducho vyčistíte teplou vodou.
Vlastnosti:
Dutý vibračný pripínací penis – ideálny pre ED alebo zväčšenie rozmerov
Realisticky tvarovaný silikónový shaft v telovej farbe – bezpečný pre telo
Pridáva dĺžku aj priemer
10 vibračných režimov pre rôzne tempo a intenzitu
Bezdrôtový prstový ovládač pre pohodlné ovládanie počas akcie
Nastaviteľný postroj z vegánskej kože a nylonu
Kompatibilný s lubrikantmi na vodnej báze
Jednoduchá údržba
Rozmery:
Nastaviteľný obvod pásu: 73–166 cm
Celková dĺžka penisu: 20 cm
Použiteľná dĺžka: 20 cm (vonkajšia) / 15,5 cm (vnútorná)
Priemer: 4 cm
Priemer krúžku: 3,5 cm
Technické údaje:
Materiál: Silikón, nylon, PU koža
Nabíjateľná batéria: Lítium-iónová
Doba prevádzky: až 45 minút
Doba nabíjania: cca 70 minút
Vodoodolnosť: IPX6
Hlučnosť: 50 dB
Dodatočné parametre
| Kategória: | Návleky a nástavce na penis |
|---|---|
| EAN: | 8713221842763 |
| Materiál: | Silicone, Nylon and PU Leather |
| Výrobca: | Hidden Desire |
| Dobíjacie: | Áno |
| Materiálová skupina: | Silicone |
| Vibračné režimy: | 10 |
| _Vodeodolnosť: | IPX6 Waterproof |
| Celková dĺžka: | 20 cm |
| Doba nabíjania: | 70 |
| Doba prevádzky: | 45 |
| Funkcia: | Vibrating |
| Možnosti ovládania: | Remote Control |
| Rozmery výrobku: | Adjustable Waist Strap: 73–166 cm |
| Tichý chod: | Ne |
| Typ batérie: | Lithium Ion |
| Vložiteľná dĺžka: | 20 cm (external) / 15.5 cm (internal) |
Objavte nový rozmer potešenia a sebavedomia s návlekom Mister B Ooty Bear Extender Black, ktorý ponúka okamžité zväčšenie penisu a vylepšenie sexuálneho zážitku pre vás aj vašu...
Veľmi úspešná kolekcia návlekov na penis NS Novelties - Renegade teraz s vibráciou Manaconda. Návlek na penis pre rýchle a pohodlné zväčšenie priemeru a dĺžky penisu z TPE...
Sedučný návlek je zábavný, cenovo dostupný penisový návlek pre začiatočníkov.
NS Novelties Renegade Annex Thick - BLACK - objavte intenzívne potešenie s návlekom Renegade Annex z prémiového tekutého silikónu, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru tela. Jeho...
ROMP Juke - Blue: Revolučný návlek na penis pre intenzívnejšie zážitky a lepšiu výdrž. Zvýšte svoje potešenie a predĺžte radosť s týmto štýlovým modrým návlekom, ktorý je...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



