Hidden Desire Inferno Dutý Vibračný Penis Strapon 18cm - SKIN
Kód: 20861_SKIN
Súvisiaci tovar
Prémiový lubrikačný gél S8 WB Vegan Lube je perfektnou kombináciou pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný lubrikant bezpečný pre telo, ktorý zvyšuje intimitu. Táto vynikajúca...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Toyjoy Lube Waterbased je kvalitný lubrikačný gél na vodnej báze, vhodný na zvlhčenie intímnych partií aj na použitie s erotickými pomôckami. Je neparfumovaný, bez zápachu a...
Intímny lubrikačný gél s arómou čokolády, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Vďaka jemnému prehriatiu zvyšuje...
Lubrikant S8 Intimate Energy na vodnej báze je obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a udržuje vašu pokožku pružnú a vyživenú počas...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektnou voľbou pre zmyselnú, nezbednú predohru. Vysoko kvalitné zloženie je vyrobené z bezpečných zložiek. To znamená, že je tiež na bozkávanie a...
Vodný lubrikačný gél Euroglider Superlube bez parabénov pre zvýšenie sexuálneho potešenia.
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodnej báze, obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a...
Podrobný popis
Hidden Desire Inferno – Dutý vibračný pripínací penis 18 cm – SKIN
Sebavedomie, kontrola a potešenie – to všetko ponúka INFERNO Hollow Vibrating Strap-On. Tento dutý pripínací penis je určený pre mužov, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou, alebo pre tých, ktorí chcú zväčšiť svoje rozmery, predĺžiť výdrž a poskytnúť partnerke či partnerovi ešte intenzívnejší zážitok.
Mäkký, telu bezpečný silikón v telovej farbe predlžuje dĺžku a zároveň pridáva priemer pre hlboké a silné prírazy. O extra stimuláciu sa postará 10 vibračných režimov, ktoré môžete pohodlne ovládať pomocou bezdrôtového diaľkového ovládača. Ten si môžete nasadiť na prst ako prsteň, takže počas akcie nemusíte prestávať ani hľadať ovládač.
Nastaviteľný postroj z vegánskej kože a odolného nylonu poskytuje isté a pohodlné uchytenie pri každom pohybe. Pre hladký sklz používajte lubrikant na vodnej báze a po použití jednoducho očistite teplou vodou.
Vlastnosti:
Dutý vibračný pripínací penis – ideálny pre ED alebo zväčšenie rozmerov
Realisticky tvarovaný silikónový shaft v telovej farbe – bezpečný pre telo
Pridáva dĺžku aj priemer
10 vibračných režimov pre rôzne tempo a intenzitu
Bezdrôtový prstový ovládač pre pohodlné ovládanie počas akcie
Nastaviteľný postroj z vegánskej kože a nylonu
Vhodné pre lubrikanty na vodnej báze
Jednoduchá údržba
Rozmery:
Nastaviteľný obvod pásu: 73–166 cm
Celková dĺžka penisu: 18 cm
Použiteľná dĺžka: 18 cm (vonkajšia) / 12,5 cm (vnútorná)
Priemer: 4 cm
Priemer krúžku: 3,5 cm
Technické údaje:
Materiál: Silikón, nylon, PU koža
Nabíjateľná batéria: Lítium-iónová
Doba prevádzky: až 45 minút
Doba nabíjania: cca 70 minút
Vodoodolnosť: IPX6
Hlučnosť: 50 dB
Dodatočné parametre
| Kategória: | Návleky a nástavce na penis |
|---|---|
| EAN: | 8713221842749 |
| Materiál: | Silicone, Nylon and PU Leather |
| Výrobca: | Hidden Desire |
| Dobíjacie: | Áno |
| Materiálová skupina: | Silicone |
| Vibračné režimy: | 10 |
| _Vodeodolnosť: | IPX6 Waterproof |
| Celková dĺžka: | 18 cm |
| Doba nabíjania: | 70 |
| Doba prevádzky: | 45 |
| Funkcia: | Vibrating |
| Možnosti ovládania: | Remote Control |
| Rozmery výrobku: | Adjustable Waist Strap: 73–166 cm |
| Tichý chod: | Ne |
| Typ batérie: | Lithium Ion |
| Vložiteľná dĺžka: | 18 cm (external) / 12.5 cm (internal) |
ROMP Juke - Blue: Revolučný návlek na penis pre intenzívnejšie zážitky a lepšiu výdrž. Zvýšte svoje potešenie a predĺžte radosť s týmto štýlovým modrým návlekom, ktorý je...
Sedučný návlek je zábavný, cenovo dostupný penisový návlek pre začiatočníkov.
Zmeňte svoj penis s extra vibračným vodotesným návlekom na penis s výstupkami na dráždenie klitorisu a semenníkov. Návlek je multifunkčný a jeho vibrácie zabezpečia skvelý...
Okamžite premeňte svoj penis na sexuálny stroj. 3 palcový vibračný mega návlek na penis s diaľkovým ovládaním je prvý svojho druhu, kde môžete zvýšiť svoju dĺžku/obvod a zároveň...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



