Hidden Desire Fusion Vibrating Stroker Mouth - SKIN
Kód: 16956_SKIN
Súvisiaci tovar
Tento intímny lubrikant má hydratačný a zvlhčujúci účinok. Poskytuje väčšie pohodlie pri sexuálnych aktivitách a dopĺňa prirodzenú telesnú vlhkosť, vďaka čomu je pohlavný styk...
Prémiový lubrikačný gél S8 WB Vegan Lube je perfektnou kombináciou pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný lubrikant bezpečný pre telo, ktorý zvyšuje intimitu. Táto vynikajúca...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Intímny lubrikačný gél s arómou čokolády, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Vďaka jemnému prehriatiu zvyšuje...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Toyjoy Lube Waterbased je kvalitný lubrikačný gél na vodnej báze, vhodný na zvlhčenie intímnych partií aj na použitie s erotickými pomôckami. Je neparfumovaný, bez zápachu a...
Intímny lubrikačný gél s arómou čerešňového lízatka, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Pomocou jemného...
Vodný lubrikačný gél Euroglider Superlube bez parabénov pre zvýšenie sexuálneho potešenia.
Podrobný popis
Hidden Desire Vibrating Stroker Mouth – vibrujúca orálna rozkoš
Premeňte svoje orálne fantázie na skutočnosť s týmto realistickým ústnym masturbátorom zo série Hidden Desire. Hebké, mäkké pery a sacia vnútorná štruktúra vytvárajú verný pocit skutočného orálneho sexu.
Vstavaná vibračná patróna umocňuje každý pohyb hlbokými vibráciami, ktoré vás privedú k intenzívnemu vyvrcholeniu. Masturbátor je vyrobený z jemného materiálu TPE, ktorý pripomína ľudskú pokožku. Kompaktná veľkosť z neho navyše robí diskrétnu pomôcku na pravidelné používanie.
Hlavné výhody:
Realisticky tvarované ústa s mäkkými perami
Sacia štruktúra vo vnútri pre verný orálny pocit
1 vibračný režim pre zosilnenú stimuláciu
Príjemný, pružný materiál TPE
Diskrétna veľkosť – ideálna aj na cesty
Batérie sú súčasťou balenia
Technické údaje:
Celková dĺžka: 18 cm
Vkladacia dĺžka: 13 cm
Vkladací priemer: 3,5 cm
Materiál: TPE
Vibrácie: 1 režim
Batérie: 3× AG13 / LR44 (v balení)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fleshlight masturbátory v praktickom puzdre |
|---|---|
| EAN: | 8713221841780 |
| Materiál: | TPE |
| Výrobca: | Hidden Desire |
| Materiálová skupina: | TPR / TPE |
| Vibračné režimy: | 1 |
| Batérie súčasťou balenia: | Ano |
| Celková dĺžka: | 18 cm |
| Funkcia: | Vibrating |
| Hmotnosť kusu: | 0.325 kg |
| Počet batérií: | 3 |
| Rozmery výrobku: | 18 x 7.5 cm |
| Typ batérie: | AG13 / LR44 |
| Vložiteľná dĺžka: | 13 cm |
Masturbátor pre mužov s unikátnym dvojitým prevedením. Konštrukcia má rebrovanú saciu komoru. Masturbátor je kompaktný a cestovnej veľkosti. Colt Double Down Masturbátor je...
Manuálny masturbátor ROMP Dash s prirodzeným sacím efektom pre intenzívne zážitky bez použitia batérií.
Horny Cougar To Go by Private je kompaktný, odolný masturbátor pre mužov. Ideálny masturbátor na cestovanie, pripravený vás potešiť, kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť!
Originál To Go by Private je kompaktný, odolný masturbátor pre mužov. Ideálny masturbátor na cestovanie, pripravený vás potešiť, kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť!
Hidden Desire Fusion Vibrating Stroker Pussy 1 - SKIN - zažite svoju najintenzívnejšiu sólo fantáziu s týmto realistickým vibračným masturbátorom. Mäkké, prirodzene tvarované...
Unavený z kompromisov vo vašej starostlivosti o seba? Potom prevezmite kontrolu a zvýšte svoju radosť so Shower Therapy – fľaštičkou šampónu vytvorenou výhradne pre náročných...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



