Pipedream PDX Elite Viewtube See-Thru Stroker - Transparentný
Kód: 22379_TRANSPA
Súvisiaci tovar
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodnej báze, obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a...
Toyjoy Lube Waterbased je kvalitný lubrikačný gél na vodnej báze, vhodný na zvlhčenie intímnych partií aj na použitie s erotickými pomôckami. Je neparfumovaný, bez zápachu a...
Intímny lubrikačný gél s arómou čokolády, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Vďaka jemnému prehriatiu zvyšuje...
Tento intímny lubrikant má hydratačný a zvlhčujúci účinok. Poskytuje väčšie pohodlie pri sexuálnych aktivitách a dopĺňa prirodzenú telesnú vlhkosť, vďaka čomu je pohlavný styk...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektnou voľbou pre zmyselnú, nezbednú predohru. Vysoko kvalitné zloženie je vyrobené z bezpečných zložiek. To znamená, že je tiež na bozkávanie a...
Podrobný popis
ViewTube See-Thru Stroker je navrhnutý tak, aby zlepšil vizuálnu stimuláciu počas sledovania. Vo vnútri priehľadného obalu sú rady rebier a korálok pre ohromujúcu stimuláciu. Materiál ABS Plastic | TPR zaručuje kvalitu a pohodlie pri používaní. Buďte hviezdou ViewTube a užite si všetky akcie, ktoré tento masturbátor ponúka. Výrobok je transparentnej farby, vyrába ho firma Pipedream.Dodatočné parametre
| Kategória: | Fleshlight masturbátory v praktickom puzdre |
|---|---|
| EAN: | 603912770339 |
| Materiál: | ABS Plastic | TPR |
| Výrobca: | Pipedream |
| Farba: | Transparent |
| Materiálová skupina: | ABS Plastic |
| Stimulácia: | Penis |
| Celková dĺžka: | 18.5 cm |
| Priemer: | 5 cm |
| Rozmery výrobku: | 18.5 x 7 cm |
| Vložiteľná dĺžka: | 16.5 cm |
| Celková délka: | 18.5 cm |
| Vložitelná délka: | 16.5 cm |
| Průměr: | 5 cm |
| Rozměry výrobku: | 18.5 x 7 cm |
Zázračný masturbátor ViewTube 2 s priehľadným dizajnom a špirálovým stláčaním pre intenzívnu stimuláciu.
Masturbátor pre mužov je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu spokojnosť. Predstavuje žiaducu realistickú textúru a pohodlné ergonomické držanie. Hot Girl Original je...
Naughty Lolita To Go by Private je kompaktný, odolný masturbátor pre mužov. Ideálny masturbátor na cestovanie, pripravený vás potešiť, kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť!
Dvojitý realistický masturbátor pre mužov. Najpokročilejší prenosný vodoodolný masturbátor vyrobený z ultra-realistického materiálu Pipedream Fanta Flesh (TPR). Tight GRIP...
Slutty Senorita To Go by Private je kompaktný, odolný masturbátor pre mužov. Ideálny masturbátor na cestovanie, pripravený vás potešiť, kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť!
Erostyle predstavuje vysoko kvalitné produkty, ktoré nájdete iba vo vybraných obchodoch! Masturbátor v tvare vagíny má vnútorný kanál špeciálne tvarovaný pre maximálnu rozkoš a...
Masturbátor pre mužov s unikátnym dvojitým prevedením. Konštrukcia má rebrovanú saciu komoru. Masturbátor je kompaktný a cestovnej veľkosti. Colt Double Down Masturbátor je...
Hismith KlicLok Stroker je masturbátor s realistickou vagínou z hodvábne mäkkého silikónu. Silikónová vnútorná časť je odnímateľná, ktorú môžete ľahko vyčistiť mydlom a vodou...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka Pipedream je popredným výrobcom a distribútorom kvalitných erotických pomôcok, doplnkov a realistických panien. Značka používa vysoko kvalitné materiály, ktoré sú bezpečné pre telo, ako je napríklad silikón alebo ABS plast.
Výrobky od Pipedream nájdete tu:



