Hidden Desire Fusion Vibrating Stroker Pussy 1 - SKIN
Kód: 16954_SKIN
Súvisiaci tovar
Tento intímny lubrikant má hydratačný a zvlhčujúci účinok. Poskytuje väčšie pohodlie pri sexuálnych aktivitách a dopĺňa prirodzenú telesnú vlhkosť, vďaka čomu je pohlavný styk...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Intímny lubrikačný gél s arómou čokolády, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Vďaka jemnému prehriatiu zvyšuje...
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodnej báze, obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a...
Prémiový lubrikačný gél S8 WB Vegan Lube je perfektnou kombináciou pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný lubrikant bezpečný pre telo, ktorý zvyšuje intimitu. Táto vynikajúca...
Lubrikant S8 Intimate Energy na vodnej báze je obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a udržuje vašu pokožku pružnú a vyživenú počas...
Intímny lubrikačný gél s arómou čerešňového lízatka, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Pomocou jemného...
Podrobný popis
Hidden Desire Vibrating Stroker Pussy – vibrujúce potešenie na dosah ruky
Zažite svoju najintenzívnejšiu sólo fantáziu s týmto realistickým vibračným masturbátorom. Mäkké, prirodzene tvarované pysky a vnútorný textúrovaný tunel zaistia tesné zovretie a silnú stimuláciu pri každom pohybe.
Vibračná patróna pridáva ďalší rozmer potešenia – hlboké vibrácie zosilňujú každý vnem. Vďaka diskrétnemu a kompaktnému prevedeniu je ideálny ako na rýchlu chvíľku rozkoše, tak aj na dlhšie session bez rušenia.
Hlavné vlastnosti:
Realisticky tvarovaný vstup s hebkými pyskami
Textúrovaný tunel pre silné a tesné zovretie
Integrovaná vibračná patróna (1 režim)
Diskrétna veľkosť – ideálna na doma aj na cesty
Jednoduchá údržba, batérie súčasťou balenia
Technické parametre:
Dĺžka: 18 cm
Vkladacia dĺžka: 13 cm
Priemer: 3,5 cm
Materiál: TPE
Vibrácie: 1 režim
Batérie: 3× AG13 / LR44 (v balení)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fleshlight masturbátory v praktickom puzdre |
|---|---|
| EAN: | 8713221841858 |
| Materiál: | TPE |
| Výrobca: | Hidden Desire |
| Materiálová skupina: | TPR / TPE |
| Vibračné režimy: | 1 |
| Batérie súčasťou balenia: | Ano |
| Celková dĺžka: | 18 cm |
| Funkcia: | Vibrating |
| Hmotnosť kusu: | 0.325 kg |
| Počet batérií: | 3 |
| Rozmery výrobku: | 18 x 7.5 cm |
| Typ batérie: | AG13 / LR44 |
| Vložiteľná dĺžka: | 13 cm |
Naughty Lolita To Go by Private je kompaktný, odolný masturbátor pre mužov. Ideálny masturbátor na cestovanie, pripravený vás potešiť, kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť!
Erostyle predstavuje vysoko kvalitné produkty, ktoré nájdete iba vo vybraných obchodoch! Masturbátor v tvare vagíny má vnútorný kanál špeciálne tvarovaný pre maximálnu rozkoš a...
Zázračný masturbátor ViewTube 2 s priehľadným dizajnom a špirálovým stláčaním pre intenzívnu stimuláciu.
Hidden Desire Fusion Vibrating Stroker Pussy 2 - SKIN - hľadáte hlbší a obopínajúci zážitok? Táto unikátne tvarovaná vibrujúca mušlička je presne to, čo potrebujete. Hebké pysky...
Hidden Desire Fusion Vibrating Stroker Mouth - SKIN - premeňte svoje orálne fantázie na skutočnosť s týmto realistickým ústnym masturbátorom zo série Hidden Desire. Hebké, mäkké...
Radi sa pozeráte? Maximálny vizuálny pôžitok: číry trojstranný masturbátor v pevnom puzdre. Zažite ohromujúce potešenie a doprajte si vizuálny pôžitok z masturbácie so...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



