ZELEX Doll Fusion ZFE01-2 ZF 169cm C-Cup Fair / silikónová panna - stojaca bez skrutiek
Kód: ZELEX-ZFE01-2-ZF169CS
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ZELEX Fusion Series ZF169C – 169 cm, C-Cup, Fair
Luxusná silikónová panna skladom – Fusion Series
Model ZELEX ZF169C z prémiovej rady Fusion Series predstavuje vrchol realistických silikónových pán. Kombinuje precízne spracovanie detailov, ultra mäkký silikón, realistickú textúru pokožky a pokročilú konštrukciu pre maximálne autentický zážitok.
S výškou 169 cm, elegantným poprsím C-Cup a prirodzenými proporciami pôsobí panna mimoriadne realisticky ako vizuálne, tak pri dotyku aj pohybe.
Fusion Series je určená pre náročných zákazníkov, ktorí hľadajú dokonalé spojenie vzhľadu, komfortu a najmodernejších technológií.
Hlavné prednosti modelu ZF169C
- Bezošvé spojenie hlavy a tela s realisticky tvarovaným krkom.
- Deep Throat systém pre hlbší orálny zážitok.
- Pohyblivá čeľusť (Movable Jaw).
- Ultra jemná textúra pokožky inšpirovaná 3D skenmi skutočných tiel.
- Gélové prsia a Gel Butt 2.0 s realistickým dotykom.
- Zmäkčené vaginálne a análne tunely.
- Softened Inner Core simulujúci prirodzenú svalovú odozvu.
- Ultra Soft lekársky silikón pre maximálny komfort.
- EXP Skeleton (Special Version) pre vysokú flexibilitu a prirodzený pohyb.
.jpg)
Rozmery modelu ZF169C
| Výška panny | 169 cm |
| Čistá hmotnosť | 39 kg |
| Obvod hrudníka (horný) | 88,5 cm |
| Obvod pod prsiami | 73 cm |
| Košíček | C |
| Pás | 68,5 cm |
| Boky | 102 cm |
| Krk | 32 cm |
| Šírka ramien | 40 cm |
| Dĺžka paže | 67 cm |
| Dĺžka ruky | 17,5 cm |
| Dĺžka nohy | 77 cm |
| Dĺžka chodidla | 24 cm |
| Obvod stehna | 53 cm |
| Obvod lýtka | 34 cm |
| Hĺbka ústnej dutiny | 18 cm |
| Vaginálna hĺbka | 19 cm, Ø 4 cm, textúra Style 1 |
| Análna hĺbka | 19 cm, Ø 3 cm, textúra Style 1 |
Základná výbava
- EXP Skeleton (Special Version)
- Ultra Soft Silicone
- Softened Inner Core
- Movable Jaw
- Gel Butt 2.0
Textúry tunelov
Vagína – textúra Štýl 1
Anál – textúra Štýl 1
Foto z výroby
Video
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zelex Doll Fusion Silikónová séria |
|---|---|
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Materiál: | Silikón |
| Obvod pása: | Úzky |
| Váha: | 30 - 40 kg |
| Veľkosť pŕs: | Stredná |
| Výrobca: | ZELEX Dolls |
| Výška: | Stredná (od 157 do 169 cm) |
| Farba kože: | Svetlá |
| Farba vlasov: | Blond |
| Rasa: | Európanka |
| _Materiál: | Silikon |
| _Obvod pása: | 68,5 cm |
| Boky: | 102 cm |
| Hmotnosť panny: | do 40 kg |
| Obvod hrudníka (cez prsia): | 88,5 cm |
| Typ spoja hlavy: | Hlava napevno s tělem |
| Výška panny: | 169 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka ZELEX Dolls je popredným svetovým výrobcom silikónových realistických panien tej najvyššej kvality.
Výrobky od ZELEX Doll nájdete tu:



