ZELEX Doll Fusion ZFE01-1 ZF 161cm D-Cup Fair / silikónová panna - stojaca bez skrutiek
Kód: ZELEX-ZFE01-1-ZF161DS
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ZELEX Doll Fusion ZFE01-1 + ZF161D – 161 cm, D-Cup, Fair
Luxusná silikónová panna skladom – Fusion Series
Objavte prémiový model ZELEX ZFE01-1 + ZF161D z exkluzívnej série Fusion Series, ktorá spája najmodernejšie technológie, precízne ručné spracovanie a maximálny dôraz na realistický vzhľad aj pohyb tela.
S výškou 161 cm, plnším poprsím D-Cup a svetlým tónom pleti Fair pôsobí panna elegantne, prirodzene a mimoriadne realisticky.
Fusion Series ponúka ultra jemnú textúru pokožky, pokročilú technológiu Seamless Head-to-Body, mäkký lekársky silikón a prepracovanú konštrukciu pre autentický vizuálny aj dotykový zážitok.
Hlavné prednosti modelu ZF161D
- Bezošvé spojenie hlavy a tela bez viditeľného prechodu.
- Pohyblivá čeľusť (Movable Jaw) pre realistickejšiu interakciu.
- Hĺbka ústnej dutiny: 18 cm.
- Ultra jemná 3D textúra pokožky.
- Gélové prsia D-Cup & Gel Butt 2.0.
- Zmäkčené intímne tunely pre vyšší komfort.
- Softened Inner Core simulujúci prirodzenú svalovú odozvu.
- Ultra Soft lekársky silikón.
- EXP Skeleton (Special Version) pre maximálnu pohyblivosť.
.jpg)
Rozmery modelu ZF161D
| Výška | 161 cm |
| Hmotnosť | 39 kg |
| Obvod hrudníka (horný) | 94 cm |
| Obvod pod prsiami | 77 cm |
| Košíček | D |
| Pás | 68 cm |
| Boky | 97 cm |
| Obvod krku | 32 cm |
| Šírka ramien | 38 cm |
| Dĺžka paže | 61 cm |
| Dĺžka ruky | 19 cm |
| Dĺžka nohy | 74.5 cm |
| Dĺžka chodidla | 24 cm |
| Obvod stehna | 52.5 cm |
| Obvod lýtka | 33.5 cm |
| Hĺbka ústnej dutiny | 18 cm |
| Vaginálna hĺbka | 19 cm, Ø 4 cm, textúra Style 1 |
| Análna hĺbka | 19 cm, Ø 3 cm, textúra Style 1 |
Základná výbava
- EXP Skeleton (Special Version)
- Ultra Soft Silicone
- Softened Inner Core
- Movable Jaw
- Gel Butt 2.0
Textúry tunelov
Vagína – textúra Štýl 1
Anál – textúra Štýl 1
Foto z výroby
Video
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zelex Doll Fusion Silikónová séria |
|---|---|
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Materiál: | Silikón |
| Obvod pása: | Úzky |
| Váha: | 30 - 40 kg |
| Veľkosť pŕs: | Stredná |
| Výrobca: | ZELEX Dolls |
| Výška: | Stredná (od 157 do 169 cm) |
| Farba kože: | Svetlá |
| Farba vlasov: | Hnedá |
| Rasa: | Európanka |
| _Materiál: | Silikon |
| _Obvod pása: | 68 cm |
| Boky: | 97 cm |
| Hmotnosť panny: | do 40 kg |
| Obvod hrudníka (cez prsia): | 94 cm |
| Typ spoja hlavy: | Hlava napevno s tělem |
| Výška panny: | 161 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka ZELEX Dolls je popredným svetovým výrobcom silikónových realistických panien tej najvyššej kvality.
Výrobky od ZELEX Doll nájdete tu:



