Stimul8 S8 S8 Spark Klitorálny gél 30ml - Hrejivý
Kód: 9741630542
Darček zadarmo
= ku každej objednávke niečo :). Bonus program pre našich nových aj stálych zákazníkov. Malá aj veľká objednávka od nás dostane odmenu.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prostredníctvom tohto prémiového gélu pocítite jemný hrejivý efekt, keď ho aplikujete na požadovanú oblasť, čo spôsobí, že vaše citlivé miesta budú pulzovať a rozplývať sa čistým, vášnivým potešením! Zosilnite svoj orgazmus a užívajte si maximálnu stimuláciu s touto kvalitnou, bezpečnou receptúrou vhodnou pre telo.
S8 Spark Warming Clitoral Gel je bez lepku, bez sulfátov, bez ftalátov a neobsahuje žiadne drsné konzervanty, čím sa stáva „prírodnou“ a dôveryhodnou voľbou v oblasti intímneho zdravia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stimulačné gély a krémy |
|---|---|
| EAN: | 8713221819925 |
| Výrobca: | Stimul8 S8 |
| Farba: | Warming |
| Bez lepku: | Ano |
| Veľkosť: | 30 |
| Celková dĺžka: | 10 cm |
| Priemer: | Ø 3 cm |
| Rozmery výrobku: | 30 ml |
| Zloženie: | AQUA, GLYCERIN, PROYPLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFÜM (FRAGANCE), HYDROXYETHLCELLULOSE, TROMETHAMIN |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA, GLYCERIN, PROYPLENE GLYCOL, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFÜM (FRAGANCE), HYDROXYETHLCELLULOSE, TROMETHAMIN, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ISCBUTYLPARABEN, CAPSICUM FRUTESCENS RESIN, CI14720 (FOOD RED 3) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



