Stimul8 S8 S8 Prolong Penis Gel 30ml - Natural
Kód: 9741830509
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
S8 Prolong Gel vám pomôže predĺžiť váš sexuálny zážitok vďaka svojej prémiovej receptúre obsahujúcej dermatologicky testované ingrediencie, ktoré predlžujú tvrdosť a oddiaľujú orgazmus bez straty citlivosti, čo umožňuje dlhšie sedenia intímnych hier. Gél S8 Prolong je bezlepkový, bezsulfátový, bez parabénov, bez ftalátov a neobsahuje žiadne prísne konzervanty, čím sa stáva "prirodzenou" a dôveryhodnou voľbou v oblasti intímneho zdravia.
- Výrobca: Stimul8 S8
- Farba: Prírodná
- Bez lepku: Áno
Zloženie: AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (VÔŇA), LACTIC ACID, PANTHENOL.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stimulačné gély a krémy |
|---|---|
| EAN: | 8713221819949 |
| Výrobca: | Stimul8 S8 |
| Farba: | Natural |
| Bez lepku: | Ano |
| Veľkosť: | 30 |
| Celková dĺžka: | 10 cm |
| Priemer: | Ø 3 cm |
| Rozmery výrobku: | 30 ml |
| Zloženie: | AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC / CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (FRAGA |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC / CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (FRAGANCE), LACTIC ACID, PANTHENOL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



