Stimul8 S8 S8 Prolong Penis Gel 30ml - Natural - 30
Kód: 9741830509
Darček zadarmo
= ku každej objednávke niečo :). Bonus program pre našich nových aj stálych zákazníkov. Malá aj veľká objednávka od nás dostane odmenu.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
S8 Prolong Gel vám pomôže predĺžiť váš sexuálny zážitok vďaka svojej prémiovej formulácii obsahujúcej dermatologicky testované ingrediencie, ktoré predlžujú tvrdosť a odďaľujú orgazmus bez straty citlivosti, čo umožňuje dlhšie sedenie intímnych hier. Gél S8 Prolong je bezlepkový, bezsulfátový, bez parabénov, bez ftalátov a neobsahuje žiadne prísne konzervanty, čím sa stáva "prirodzenou" a dôveryhodnou voľbou v oblasti intímneho zdravia. Výrobca: Stimul8 S8. Farba: Prírodná. Bez lepku: Áno. Zloženie: AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (VÔŇA), LACTIC ACID, PANTHENOL.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stimulačné gély a krémy |
|---|---|
| EAN: | 8713221819949 |
| Výrobca: | Stimul8 S8 |
| Farba: | Natural |
| Bez lepku: | Ano |
| Veľkosť: | 30 |
| Celková dĺžka: | 10 cm |
| Priemer: | Ø 3 cm |
| Rozmery výrobku: | 30 ml |
| Zloženie: | AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC / CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (FRAGA |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA, GLYCERIN, LAURETH9, PEG-6 CAPRYLIC / CAPRIC GLYCERIDES, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, MENTHYL LACTATE, PARFUM (FRAGANCE), LACTIC ACID, PANTHENOL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



