Stimul8 S8 S8 Electra Klitorálny Gél 30ml - Chladiaci - 30
Kód: 9741730541
Darček zadarmo
= ku každej objednávke niečo :). Bonus program pre našich nových aj stálych zákazníkov. Malá aj veľká objednávka od nás dostane odmenu.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zažite senzuálny zážitok pri intímnej hre s chladiacim gélom na klitoris od S8. Tento prémiový gél má jemný chladiaci efekt po nanesení na požadovanú oblasť, čím nechá vaše citlivé body pulzovať a triasť sa čistým, vášnivým potešením! Zosilnite svoj orgazmus a užite si maximálnu stimuláciu s touto kvalitnou, bezpečnou formulou. S8 Electra Cooling Gel je bezlepkový, bezsulfátový, bezparabénový, bezftalátový a neobsahuje žiadne drsné konzervanty, čím sa stáva "prírodnou" a dôveryhodnou voľbou v oblasti intímneho zdravia. Výrobca: Stimul8 S8. Farba: Chladiaca. Bez lepku: Áno. Zloženie: AQUA (VODA), GLYCERIN, ALCOHOL DENAT (SD ALCOHOL 39-C), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFUM (VÔŇA), HYDROXYETHYLCELLULOSE, TROMETHAMIN, MENTHOL, CI19140 (ŽLTÝ 5), CI42090 (MODRÝ 1).Dodatočné parametre
| Kategória: | Stimulačné gély a krémy |
|---|---|
| EAN: | 8713221819932 |
| Výrobca: | Stimul8 S8 |
| Farba: | Cooling |
| Bez lepku: | Ano |
| Veľkosť: | 30 |
| Celková dĺžka: | 10 cm |
| Priemer: | Ø 3 cm |
| Rozmery výrobku: | 30 ml |
| Zloženie: | AQUA (WATER), GLYCERIN, ALCOHOL DENAT (SD ALCOHOL 39-C), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFU, (FRAGANCE), HYDROXYETH |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA (WATER), GLYCERIN, ALCOHOL DENAT (SD ALCOHOL 39-C), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CARBOMER, PARFU, (FRAGANCE), HYDROXYETHYLCELLULOSE, TROMETHAMIN, MENTHOL, CI19140 (YELLOW 5), CI42090 (BLUE1) |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



