Stimul8 S8 S8 Delay Penis Gel 30ml - Natural - 30
Kód: 9741930509
Darček zadarmo
= ku každej objednávke niečo :). Bonus program pre našich nových aj stálych zákazníkov. Malá aj veľká objednávka od nás dostane odmenu.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zažite dlhší čas milovania s kvalitným S8 Delay Gelom! Tento prémiový produkt obsahuje dermatologicky testované zložky, ktoré pomáhajú oddialiť vrcholový okamih bez straty citlivosti, čo umožňuje dlhšie sedenie intímneho hrania. S8 Delay Gel je bezlepkový, bezsulfátový, bezparabénový, bezftalátový a neobsahuje žiadne drsné konzervanty, čo z neho robí "prírodnú" a dôveryhodnú voľbu v oblasti intímneho zdravia. Výrobca: Stimul8 S8, Farba: Prírodná, Bez lepku: Áno. Zloženie: Aqua (voda), glycerín, pentylénglykol, Laureth-9, karbomér, hydroxid sodný, olej z mäty krížovej.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stimulačné gély a krémy |
|---|---|
| EAN: | 8713221819956 |
| Výrobca: | Stimul8 S8 |
| Farba: | Natural |
| Bez lepku: | Ano |
| Veľkosť: | 30 |
| Celková dĺžka: | 10 cm |
| Priemer: | Ø 3 cm |
| Rozmery výrobku: | 30 ml |
| Zloženie: | AQUA(WATER, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, LAURETH-9, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, MENTHA SPICATA CRISPA HERB OIL |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA(WATER, GLYCERIN, PENTYLENE GLYCOL, LAURETH-9, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, MENTHA SPICATA CRISPA HERB OIL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



