FunWestDoll 157cm G-Cup Lyra (Movable Jaw) - silicone doll
Code: FSD039-054SJ
Related products
Product detailed description
FunWestDoll 157 cm G-Cup Lyra (Movable Jaw) – silicone doll
Silicone doll FunWestDoll Lyra with a height of 157 cm stands out for its exceptionally realistic appearance, premium craftsmanship, and detailed facial features. Its silicone head with movable jaw allows for more natural oral use and adds a whole new dimension to the experience. Thanks to the soft silicone body, G-Cup proportions, and precise anatomy, Lyra is a great choice for anyone seeking top quality, beauty, and maximum realism.

Product Specifications
- Material: Premium silicone
- Height: 157 cm
- Weight: 33 kg
- Bust size: G-Cup
- Chest Circumference: 81 cm
- Underbust circumference: 60 cm
- Waist Circumference: 53 cm
- Hip circumference: 97 cm
- Vaginal opening depth: 18 cm
- Anal opening depth: 16 cm
- Oral cavity depth: 13 cm
- Head: silicone, movable jaw (Movable Jaw)
Package dimensions
- Box dimensions: 150 × 39 × 29 cm
- Package weight: 41 kg
Note: Manual measurement may result in a deviation of 1–3 cm. Skin color may slightly vary on different monitors.
Production photo:
Video:
FunWestDoll Anti-fake

Additional parameters
| Category: | FunWestDoll FS series |
|---|---|
| Weight: | 500 kg |
| Material: | Silicone |
| Waist circumference: | Narrow |
| Weight: | 30 - 40 kg |
| Breast size: | Big |
| Manufacturer: | FunWestDoll |
| Height: | Medium (from 157 to 169 cm) |
| Skin color: | Light |
| Hair color: | Blonde |
| Race: | European |
| _Waist circumference: | 53 cm |
| Hips: | 97 cm |
| Chest circumference (across the breasts): | 81 cm |
| Virgin weight: | do 40 kg |
| Výška panny: | 157 cm |
| Výška panny: | 157 cm |
| Hmotnost panny: | do 40 kg |
| Obvod hrudníku (přes prsa): | 81 cm |
| Obvod pasu: | 53 cm |
| Boky: | 97 cm |
Based in Dongguan, China since 2021, FunWestDoll focuses on the development and production of sex dolls. Their main goal is to create products that satisfy customers' fantasies and desires using safe and reliable materials of the highest quality.
In their mission, FunWestDoll strives to create lasting love and fun for people who want to relax and realize their deepest desires to live with maximum satisfaction.
Each doll of this brand is carefully made from safe materials and imbued with the love and care of the workers involved in the entire production process. Each doll is handmade according to the individual requirements of the customer, which gives it a uniqueness and purity that belongs only to its owner.
One of FunWestDoll's core values is to prioritize customer satisfaction. They are open to any suggestion and actively listen to feedback, which is a source of inspiration for them to further develop products. This feedback helps the company continually explore innovations in technology and product improvements to better meet the diverse needs and tastes of customers.









