ToyJoy Get Real Hydrated Skin Penis Silicone Sleeve Vibrating 20 cm - CARAMEL
Kód: 11213_CARAMEL
Súvisiaci tovar
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektnou voľbou pre zmyselnú, nezbednú predohru. Vysoko kvalitné zloženie je vyrobené z bezpečných zložiek. To znamená, že je tiež na bozkávanie a...
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodnej báze, obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Prémiový lubrikačný gél S8 WB Vegan Lube je perfektnou kombináciou pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný lubrikant bezpečný pre telo, ktorý zvyšuje intimitu. Táto vynikajúca...
Lubrikant S8 Intimate Energy na vodnej báze je obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a udržuje vašu pokožku pružnú a vyživenú počas...
Intímny lubrikačný gél s arómou čokolády, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Vďaka jemnému prehriatiu zvyšuje...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Tento intímny lubrikant má hydratačný a zvlhčujúci účinok. Poskytuje väčšie pohodlie pri sexuálnych aktivitách a dopĺňa prirodzenú telesnú vlhkosť, vďaka čomu je pohlavný styk...
Podrobný popis
ToyJoy Get Real Hydrated Skin Penis Silicone Sleeve Vibrating 20 cm – Caramel
Zažite najrealistickejší upgrade s inovatívnym vibrátorom Get Real Hydrated Skin Sleeve. Tento prémiový návlek kombinuje predĺženie, zväčšenie objemu a ultra-realistický pocit vďaka dvojvrstvovej 100% silikónovej technológii, v ktorej je uzavretý lubrikant pre prirodzene vláčny a hydratovaný povrch.
Vo vnútri na vás čaká textúrovaný tunel pre intenzívnu stimuláciu, zatiaľ čo 10 vibračných režimov ovládaných diskrétnym diaľkovým ovládačom posunie vaše potešenie na novú úroveň. Návlek má praktické pútko pre bezpečné uchytenie, je nabíjateľný, vodotesný podľa štandardu IPX6 a pripravený na dlhotrvajúce potešenie.
Parametre produktu:
- Celková dĺžka: 20 cm
- Vkladacia dĺžka: 13 cm
- Priemer vkladacej časti: 4 cm
- Priemer pútka: 4,5 cm
- Materiál: 100% mäkký silikón (dual-layer)
- Napájanie: nabíjateľná Li-Ion batéria
- Doba prevádzky: až 45 minút
- Doba nabíjania: cca 70 minút
- Hlučnosť: max. 45 dB
- Vodotesnosť: IPX6 Waterproof
- Ovládanie: diaľkový ovládač
Dodatočné parametre
| Kategória: | Návleky a nástavce na penis |
|---|---|
| EAN: | 8713221841919 |
| Materiál: | 100% Soft Silicone |
| Výrobca: | Toyjoy |
| Dobíjacie: | Áno |
| Materiálová skupina: | Silicone |
| Vibračné režimy: | 10 |
| _Vodeodolnosť: | IPX6 Waterproof |
| Celková dĺžka: | 20 cm |
| Doba nabíjania: | 70 |
| Doba prevádzky: | 45 |
| Funkcia: | Vibrating |
| Možnosti ovládania: | Remote Control |
| Rozmery výrobku: | 20 x 5 cm |
| Tichý chod: | Ne |
| Typ batérie: | Lithium Ion |
| Vložiteľná dĺžka: | 13 cm |
Posilňuje a navyše vyzerá úžasne! Čierny vysoko kvalitný kožený remienok na penis a semenníky s 3 vymeniteľnými kovovými erekčnými krúžkami: Ø 3 cm, Ø 3,5 cm a cca. Ø 3,8 cm....
NS Novelties Renegade Annex Thick - SKIN - objavte intenzívne potešenie s návlekom Renegade Annex z prémiového tekutého silikónu, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru tela. Jeho...
Vydajte sa na more nezmapovanej rozkoše s Admiral Silicone Wave Extension. Super návlek zo silikónu tesne obopne váš nástroj pre potešenie, aby zvýšil obvod, podporu a...
Revolučná sada Performance Maxx Clear Extension Kit pre predĺženie a zosilnenie, zabezpečujúca intenzívnejšie intímne zážitky.
Okamžite premeňte svoj penis na sexuálny stroj. Tento návlek na zvýšenie výkonu je vyrobený z ultrahygienického silikónu Elite, padne ako uliaty a pôsobí ako druhá koža. Rýchle...
Okamžite premeňte svoj penis na sexuálny stroj. 3 palcový vibračný mega návlek na penis s diaľkovým ovládaním je prvý svojho druhu, kde môžete zvýšiť svoju dĺžku/obvod a zároveň...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka ToyJoy je významným výrobcom a distribútorom erotických pomôcok a produktov pre dospelých už od roku 2001. Kladie dôraz na vysokú kvalitu svojich produktov, ktoré sú vhodné pre rôzne úrovne skúseností a môžu priniesť nové dimenzie do intímnych chvíľ.
Výrobky od ToyJoy nájdete tu:



