Pipedream Double Trouble 15cm
Kód: 21727
Související produkty
Nový originální lubrikant S8 na vodní bázi nabízí shovívavý, dlouhotrvající zážitek. Kvalitní receptura je vyvinuta pro zajištění nejjemnějšího doteku a zároveň je šetrný k...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektní volbou pro smyslnou, nezbednou předehru. Vysoce kvalitní složení je vyrobeno z bezpečných složek. To znamená, že je také k líbání a k...
Tento intimní lubrikant má hydratační a zvlhčující účinek. Poskytuje větší pohodlí při sexuálních aktivitách a doplňuje přirozenou tělesnou vlhkost, díky čemuž je pohlavní styk...
Detailní popis produktu
Vyčištění je hračka po zábavě, a to za pomoci dezinfekčního čističe hraček a teplé vody.
Celková délka 15 cm
Průměr: 4 cm
Použitelná délka: 13,4 cm
Bodysafe Ano
Materiál: Termoplastická pryž (TPR)
Obsah balení: 1x Double Trouble návlek na penis
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Návleky a nástavce na penis |
|---|---|
| EAN: | 603912332575 |
| Materiál: | Thermoplastic Rubber (TPR) |
| Výrobce: | Pipedream |
| Barva: | Black |
| Materiálová skupina: | TPR / TPE |
| Stimulace: | Anál, Penis |
| Celková délka: | 15 cm |
| Průměr: | 4 cm |
| Vložitelná délka: | 13.4 cm |
Okamžitě přeměňte svůj penis na sexuální stroj. Tento návlek na zvýšení výkonu je vyrobený z ultrahygienického silikonu Elite, padne jako ulitý a působí jako druhá kůže. Rychlé...
Okamžitě přeměňte svůj penis na sexuální stroj. Tento návlek na zvýšení výkonu je vyrobený z ultrahygienického silikonu Elite, padne jako ulitý a působí jako druhá kůže. Rychlé...
Okamžitě přeměňte svůj penis na sexuální stroj. Tento návlek na zvýšení výkonu je vyrobený z ultrahygienického silikonu Elite, padne jako ulitý a působí jako druhá kůže. Rychlé...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Značka Pipedream je předním výrobcem a distributorem kvalitních erotických pomůcek, doplňků a realistických panen. Značka používá vysoce kvalitní materiály, které jsou bezpečné pro tělo, jako je například silikon nebo ABS plast.
Výrobky od Pipedream naleznete zde:



