XOCOON - The Personal Wand / masážna hlavica - Fuchsia
Kód: 11112-FU
Súvisiaci tovar
Tento intímny lubrikant má hydratačný a zvlhčujúci účinok. Poskytuje väčšie pohodlie pri sexuálnych aktivitách a dopĺňa prirodzenú telesnú vlhkosť, vďaka čomu je pohlavný styk...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Lubrikant S8 Intimate Energy na vodnej báze je obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a udržuje vašu pokožku pružnú a vyživenú počas...
Vodný lubrikačný gél Euroglider Superlube bez parabénov pre zvýšenie sexuálneho potešenia.
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodnej báze, obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a...
Intímny lubrikačný gél s arómou čokolády, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Vďaka jemnému prehriatiu zvyšuje...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Intímny lubrikačný gél s arómou čerešňového lízatka, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Pomocou jemného...
Toyjoy Lube Waterbased je kvalitný lubrikačný gél na vodnej báze, vhodný na zvlhčenie intímnych partií aj na použitie s erotickými pomôckami. Je neparfumovaný, bez zápachu a...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektnou voľbou pre zmyselnú, nezbednú predohru. Vysoko kvalitné zloženie je vyrobené z bezpečných zložiek. To znamená, že je tiež na bozkávanie a...
Podrobný popis
Rozmer produktu: 18,5 x 4,5 cm
Celková dĺžka: 18,5 cm
Vibrácie: Áno
Režimy vibrácií: 10
Rýchlostné režimy: 3
Vodoodolnosť: IPX6 Vodotesný
Bodysafe: Áno
Materiál: Silikón / ABS plast
Nabíjací: USB dobíjací (kábel je súčasťou)
Rozmery balenia: 23 x 9 x 5 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Masážne vibrátory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 8713221828736 |
| Materiál: | Silicone | ABS Plastic |
| Výrobca: | XOCOON |
| Farba: | Fuchsia |
| Dobíjacie: | Áno |
| Materiálová skupina: | Silicone |
| Rýchlostné režimy: | 3 |
| Vibračné režimy: | 10 |
| Stimulácia: | Klitoris, Telo |
| _Vodeodolnosť: | IPX6 Waterproof |
| Celková dĺžka: | 18.5 cm |
| Rozmery výrobku: | 18.5 x 4.5 cm |
| Celková délka: | 18.5 cm |
| Voděodolnost: | IPX6 Waterproof |
| Rozměry výrobku: | 18.5 x 4.5 cm |
Dokonale zakrivený silikónový vibrátor pre intímnu oblasť. 12 intenzívnych funkcií (chvenie, pulzácia a eskalácia). Masážne vajíčko má pohodlné ovládanie, ktoré je citlivé na...
Silikónový vibrátor navrhnutý pre intenzívnu stimuláciu klitorisu a okolia vagíny. Dokonale sa prispôsobuje vášmu telu. Vibračné vajíčko je na diaľkové ovládanie. Tento...
Elegantná a diskrétna 100% vodotesná vibračná patróna. Vibračná patróna sa ľahko ovláda a ponúka 5 vzorov vibrácie. Nyx je váš kľúč k noci plnej zmyselnosti. Vodotesný...
Luxusný vibračný stimulátor pre ženy milujúce orálny sex so sacou schopnosťou Shibari - Beso. Nemôžete dosiahnuť orgazmus? S Shibari - Beso ich prežijete niekoľko počas jedného...
Moderný vysoko kvalitný zamatovo hebký vibrátor, ktorý sa zmestí do každej kabelky. Vibrátor má 10 úrovní vibrácií, ktoré sa ovládajú pomocou tlačidla na tele vibrátora.
Zažite intímnu rozkoš a nezbednú radosť Happiness by TOYJOY. Stimulátor klitorisu s mäkkými, ale silnými pulzujúcimi vibráciami. Malá veľkosť z neho robí dokonalého spoločníka...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka XOCOON je výrobcom vysoko kvalitných erotických pomôcok.
Výrobky od XOCOON nájdete tu:



