CalExotics - Evil Bitch - Lipstick Vibrator / mini vibrátor - rúž
Kód: 14720
Súvisiaci tovar
Prémiový lubrikačný gél S8 WB Vegan Lube je perfektnou kombináciou pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný lubrikant bezpečný pre telo, ktorý zvyšuje intimitu. Táto vynikajúca...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektnou voľbou pre zmyselnú, nezbednú predohru. Vysoko kvalitné zloženie je vyrobené z bezpečných zložiek. To znamená, že je tiež na bozkávanie a...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Intímny lubrikačný gél s arómou čokolády, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Vďaka jemnému prehriatiu zvyšuje...
Tento intímny lubrikant má hydratačný a zvlhčujúci účinok. Poskytuje väčšie pohodlie pri sexuálnych aktivitách a dopĺňa prirodzenú telesnú vlhkosť, vďaka čomu je pohlavný styk...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Toyjoy Lube Waterbased je kvalitný lubrikačný gél na vodnej báze, vhodný na zvlhčenie intímnych partií aj na použitie s erotickými pomôckami. Je neparfumovaný, bez zápachu a...
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodnej báze, obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a...
Podrobný popis
Doprajte si 10 funkcií vibrácií s vysokou intenzitou. Jednoduché ovládanie pomocou silikónového tlačidla (podržaním tlačidla po dobu 3 sekúnd zapnete/vypnete). Doba nabíjania: za púhe 2 hodiny do samotesniaceho nabíjacieho portu na zadnej strane masážneho prístroja. Zahrajte si až 60 minút pri vysoko intenzívnych vibráciách na každé nabitie.
- Kompaktný a diskrétny vibrátor
- Extrémne výkonný, tichý wolfrámový motor
- 10 funkcií vibrácie, pulzácie a eskalácie
- Najmodernejší pamäťový čip
- Jednoduché ovládanie
- USB nabíjateľný – nabíjací kábel súčasťou balenia
- Úplné nabitie za 2 hodiny
- Beží 60 minút pri vysokej rýchlosti a 120 minút pri nízkej rýchlosti
Rozmer produktu: 7,5 x 2 cm (rúž) | 2 x 1,25 cm (stimulátor)
Celková dĺžka: 7,5 cm
Priemer: 1,25 cm
Vložiteľná dĺžka: 2 cm
Vibrácie: Áno
Režimy vibrácií: 10
Vodotesnosť: Áno
Bodysafe: Áno
Materiál: silikón (hrot, tlačidlo) ABS s metalickým pokovovaním (puzdro)
Nabíjací: USB nabíjateľný
Doba nabíjania: 120 min.
Prevádzková doba: 90 min.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vibrátory, dildá |
|---|---|
| EAN: | 716770101266 |
| Materiál: | Silicone (tip, button) ABS with Metallic Plating (case) |
| Výrobca: | CalExotics |
| Farba: | Black |
| Dobíjacie: | Áno |
| Materiálová skupina: | Silicone |
| Vibračné režimy: | 10 |
| Stimulácia: | Klitoris, Vagína |
| _Vodeodolnosť: | Waterproof |
| Celková dĺžka: | 7.5 cm |
| Priemer: | 1.25 cm |
| Rozmery výrobku: | 7.5 x 2 cm (lipstick) | 2 x 1.25 cm (stimulator) |
| Vložiteľná dĺžka: | 2 cm |
| Celková délka: | 7.5 cm |
| Vložitelná délka: | 2 cm |
| Průměr: | 1.25 cm |
| Voděodolnost: | Waterproof |
| Rozměry výrobku: | 7.5 x 2 cm (lipstick) | 2 x 1.25 cm (stimulator) |
Dokonale zakrivený silikónový vibrátor pre intímnu oblasť. 12 intenzívnych funkcií (chvenie, pulzácia a eskalácia). Masážne vajíčko má pohodlné ovládanie, ktoré je citlivé na...
Zažite intímnu rozkoš a nezbednú radosť Happiness by TOYJOY. Stimulátor klitorisu s mäkkými, ale silnými pulzujúcimi vibráciami. Malá veľkosť z neho robí dokonalého spoločníka...
Diskrétny vodotesný mini vibrátor s kompaktnou konštrukciou. Jednoduché ovládanie pomocou jedného tlačidla umiestneného v spodnej časti vibrátora.
Luxusný vibračný stimulátor pre ženy milujúce orálny sex so sacou schopnosťou Shibari - Beso. Nemôžete dosiahnuť orgazmus? S Shibari - Beso ich prežijete niekoľko počas jedného...
Dokonale zakrivený silikónový vibrátor pre intímnu oblasť. 12 intenzívnych funkcií (chvenie, pulzácia a eskalácia). Masážne vajíčko má pohodlné ovládanie, ktoré je citlivé na...
Moderný vysoko kvalitný zamatovo hebký vibrátor, ktorý sa zmestí do každej kabelky. Vibrátor má 10 úrovní vibrácií, ktoré sa ovládajú pomocou tlačidla na tele vibrátora.
Užite si senzačné potešenie zo stimulácie klitorisu s Infinite Love Clitoral Stimulator. Stimulujte klitoris s jeho ohromujúcou funkciou, ktorá napodobňuje orálny sex. Pripravte...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
California Exotic Novelties je známa značka, ktorá ponúka široký výber erotických produktov, vrátane vibrátorov, dildov, lubrikantov a mnoho ďalšieho. Kladie dôraz na kvalitu, inováciu, design a bezpečnosť svojich kvalitných produktov.
Výrobky od California Exotic Novelties nájdete tu:



