Stimul8 S8 S8 Tightening Creme Shape 30ml - Natural - 30
Kód: 9742330509
Darček zadarmo
= ku každej objednávke niečo :). Bonus program pre našich nových aj stálych zákazníkov. Malá aj veľká objednávka od nás dostane odmenu.
Podrobný popis
Vaginálny krém Stimul8 S8 má dvojito účinný, omladzujúci vzorec. Kofeín spomaľuje starnutie pokožky a spevňuje vaginálnu oblasť, zatiaľ čo lipopeptidy stimulujú krvný obeh pre zvýšenú citlivosť a orgazmus. Skladujte na chladnom a suchom mieste.Výrobca: Stimul8 S8
Farba: Prírodná
Bez lepku: Áno
Zloženie: AQUA, DICAPRYLYL CARBONATE, PROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 DICITRATE /STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, CAFFEINE, PENTYLENE GLYCOL, HYDROGENATED LECITHIN, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, C12-16 ALCOHOLS, PALMITIC ACID, XANTHAN GUM, INULIN LAURYL CARBAMATE, MAGNOLIA OFFICINALIS BARKEXTRACT, VANILLYL BUTYL ETHER, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE, BENZOIC ACID, SODIUM PHYTATE, ALCOHOL, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8, SODIUM HYDROXIDE
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na zúženie vagíny |
|---|---|
| EAN: | 8713221820464 |
| Výrobca: | Stimul8 S8 |
| Farba: | Natural |
| Bez lepku: | Ano |
| Veľkosť: | 30 |
| Celková dĺžka: | 10 cm |
| Priemer: | Ø 3 cm |
| Rozmery výrobku: | 30 ml |
| Zloženie: | AQUA, DICAPRYLYL CARBONATE, PROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 DICITRATE /STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, CAFFEINE, PENTYLENE GLYCOL, |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA, DICAPRYLYL CARBONATE, PROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 DICITRATE /STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, CAFFEINE, PENTYLENE GLYCOL, HYDROGENATED LECITHIN, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, C12-16 ALCOHOLS, PALMITIC ACID, XANTHAN GUM, INULIN LAURYL CARBAMATE, MAGNOLIA OFFICINALIS BARKEXTRACT, VANILLYL BUTYL ETHER, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE, BENZOIC ACID, SODIUM PHYTATE, ALCOHOL, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8, SODIUM HYDROXIDE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



