Skrytá túžba Fusion Deep Squeeze Nutbuster Trojitý masturbátor - ČIERNY
Kód: 16975_BLACK
Súvisiaci tovar
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektnou voľbou pre zmyselnú, nezbednú predohru. Vysoko kvalitné zloženie je vyrobené z bezpečných zložiek. To znamená, že je tiež na bozkávanie a...
Vodný lubrikačný gél Euroglider Superlube bez parabénov pre zvýšenie sexuálneho potešenia.
Tento intímny lubrikant má hydratačný a zvlhčujúci účinok. Poskytuje väčšie pohodlie pri sexuálnych aktivitách a dopĺňa prirodzenú telesnú vlhkosť, vďaka čomu je pohlavný styk...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Intímny lubrikačný gél s arómou čokolády, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Vďaka jemnému prehriatiu zvyšuje...
Prémiový lubrikačný gél S8 WB Vegan Lube je perfektnou kombináciou pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný lubrikant bezpečný pre telo, ktorý zvyšuje intimitu. Táto vynikajúca...
Intímny lubrikačný gél s arómou čerešňového lízatka, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Pomocou jemného...
Toyjoy Lube Waterbased je kvalitný lubrikačný gél na vodnej báze, vhodný na zvlhčenie intímnych partií aj na použitie s erotickými pomôckami. Je neparfumovaný, bez zápachu a...
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodnej báze, obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a...
Podrobný popis
Hidden Desire | Fusion – Deep Squeeze Nutbuster Triple Masturbator
Maximálne potešenie pre tých, ktorí chcú viac. Deep Squeeze Nutbuster Triple Masturbator je špičkové masturbačné zariadenie navrhnuté pre intenzívnu, celoplošnú stimuláciu. Kombinuje 5 vibračných režimov, 5 pulzačných (tapping) režimov a 3 úrovne stisku, takže si ľahko nastavíte zážitok presne podľa svojich predstáv.
Jedinečnosť tohto modelu spočíva v revolučnom držiaku semenníkov s presnou technológiou poklepávania, ktorá cieli na jednu z najcitlivejších erotogénnych zón. Stačí 3 sekundy podržať tlačidlo a aktivuje sa rytmická masáž s piatimi voliteľnými intenzitami.
Vďaka vodotesnosti IPX5 je údržba jednoduchá a životnosť dlhá. Kvalitné materiály – silikónové telo, odolný ABS kryt a mäkká TPE vložka – zaisťujú realistický pocit a dlhú odolnosť. S výkonnými 4 motormi a tichým chodom (iba 50 dB) ide o technologický prelom, ktorý posunie vaše potešenie na novú úroveň.
Hlavné prednosti:
5 vibračných režimov
5 režimov poklepávania (tapping)
3 úrovne stisku (milking)
Revolučný držiak semenníkov s presnou stimuláciou
Vodotesnosť IPX5 – jednoduchá údržba
Silikón, ABS, TPE – realistický a odolný materiál
4 výkonné motory, tichá prevádzka
Technické parametre:
Celková dĺžka: 32 cm
Vložiteľná dĺžka: 14 cm
Vkladací priemer: 5 cm
Materiál: silikón (telo), ABS (kryt), TPE (vložka)
Nabíjateľná lítium-iónová batéria
Doba prevádzky: až 60 minút
Doba nabíjania: cca 190 minút
Hlučnosť: max. 50 dB
Vodotesnosť: IPX5 (odolný proti striekajúcej vode)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Automatické vagíny a masturbátory |
|---|---|
| EAN: | 8713221841735 |
| Materiál: | Case made silicone, Cap made of ABS, Sleeve made of TPE |
| Výrobca: | Hidden Desire |
| Dobíjacie: | Áno |
| Materiálová skupina: | TPR / TPE |
| Počet motorov: | 4 |
| Pulzačné režimy: | 5 |
| Vibračné režimy: | 5 |
| _Vodeodolnosť: | IPX5 Splashproof |
| Celková dĺžka: | 32 cm |
| Doba nabíjania: | 190 |
| Doba prevádzky: | 60 |
| Dojacie režimy: | 3 |
| Funkcia: | Vibrating, Squeezing, Pulsating |
| Rozmery výrobku: | 32 x 14 cm |
| Tichý chod: | Ne |
| Typ batérie: | Lithium Ion |
| Vložiteľná dĺžka: | 14 cm |
Autoblow AI Ultra - Najnovšia technológia pre maximálne potešenie
Masturbačné zariadenie PDX ELITE SUCK-O-MATIC poskytuje najvyššiu úroveň uspokojenia vďaka silnému saciemu efektu a vibráciám. Tento revolučný strojček je vybavený mäkkými...
FUSION X od HIDDEN DESIRE – unikátna kolekcia masturbátorov pre tých, ktorí si trúfnu prekročiť hranice bežného potešenia.
Pripravte sa na najlepšiu masturbáciu vášho života s PDX Elite Hydrobator! Inovatívny dizajn umožňuje vode voľne prúdiť tunelom, zatiaľ čo technológia automatického stláčania...
Vibračný realistický masturbátor - odliatok vagíny porno hviezdy Farrah Abraham z CyberSkin® materiálu so špeciálnou vnútornou štruktúrou. Masturbátor vybavený vibračnou...
Preneste potešenie na novú úroveň s masturbátorom Quantum Power od Fusion X značky Hidden Desire. Tento prémiový produkt je navrhnutý pre intenzívnu stimuláciu celej dĺžky penisu.
Ponorte sa do čistého potešenia s NOVA, dokonalým masturbátorom navrhnutým pre vaše túžby. Jeho stlačiteľný dizajn umožňuje prispôsobiť tlak vašim preferenciám a pulzujúce...
Otvorte si svet vzrušujúcich pocitov s Milk Master Vibro Squeeze Pussy, ideálnym spoločníkom pre vzrušujúce sólové chvíle. Táto dobíjacia, obojsmerná masturbácia kombinuje silnú...
Masturbátor FUSION X od HIDDEN DESIRE s rotačnými korálkami a vibračnými režimami pre ultimátne uspokojenie.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



