Realistická panna ZELEX Doll ZXE223-1 ZX 160cm J-Cup Tan / SLE Sexdoll
Kód: ZXE223-1-ZX-160J-TAN
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Realistická sexdoll ZELEX ZXE223-1 ZX 160 cm J-Cup – opálená
Realistická panna ZELEX ZXE223-1 v telovom opálenom odtieni prináša dokonalý kompromis medzi luxusným vzhľadom, maximálnou mäkkosťou a vyspelou mechanikou pohybu. Vďaka novej vylepšenej konštrukcii EXP kostry z nehrdzavejúcej ocele pôsobia pohyby panny prirodzene, plynulo a živo. Povrch z materiálu SLE (Safety Less-vinyl Elastomer) je mimoriadne hebký, elastický a na dotyk takmer na nerozoznanie od ľudskej pokožky.
Materiál a konštrukcia
Materiál tela: SLE – extrémne realistická mäkkosť, vysoká odolnosť, jednoduchá údržba
Kostra: EXP – nehrdzavejúca oceľ, vylepšená verzia EVO pre prirodzenejšie polohovanie a vyššiu pevnosť
Obsah balenia
- telo panny
- hlava panny
- parochňa
- klystír na čistenie dutín
- rukavice
- hrebeň na parochňu
- náhodné oblečenie
- základná sada na údržbu
- tlačený slovenský návod
Parametre tela – ZELEX ZX 160 cm J-Cup

- Výška: 160 cm
- Obvod hrudníka (cez prsia): 88,39 cm
- Obvod pod prsiami: 55,88 cm
- Obvod pása: 51,56 cm
- Obvod bokov: 101,6 cm
- Dĺžka chodidla: 21 cm
- Hĺbka orálna: cca 9–12 cm
- Hĺbka vagíny: cca 17,5 cm
- Análna hĺbka: cca 16 cm
- Hmotnosť: cca 41,1 kg
Realistické detaily a spracovanie

Doll ZELEX vyniká jemnými detailmi pokožky, realistickými tvarmi, prepracovanými prechodmi farieb a vernou štruktúrou materiálu. Mäkkosť SLE povrchu umožňuje prirodzený stisk, pružnosť a autentický pocit pri dotyku aj pohybe.
Realistická mäkkosť pokožky

Realistický sex

Konfigurácia (maximálna výbava)

Prevedenie zodpovedá fotografiám z výroby.
Fotografie z výroby
Na výrobných fotografiách sú dočasne demontované ochranné skrutky slúžiace na ochranu chodidiel.
Video:
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zelex Doll SLE |
|---|---|
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Materiál: | SLE V2 |
| Obvod pása: | Úzky |
| Váha: | 40 - 50 kg |
| Veľkosť pŕs: | Obrovské |
| Výrobca: | ZELEX Dolls |
| Výška: | Stredná (od 157 do 169 cm) |
| Farba kože: | Opálená |
| Farba vlasov: | Hnedá |
| Rasa: | Európanka |
| _Materiál: | SLE |
| _Obvod pása: | 51,56 cm |
| Boky: | 101.6 cm |
| Hmotnosť panny: | do 45 kg |
| Obvod hrudníka (cez prsia): | 88,39 cm |
| Výška panny: | 160 cm |
| Výška panny: | 160 cm |
| Hmotnost panny: | do 45 kg |
| Materiál: | SLE |
| Obvod hrudníku (přes prsa): | 88,39 cm |
| Obvod pasu: | 51,56 cm |
| Boky: | 101.6 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka ZELEX Dolls je popredným svetovým výrobcom silikónových realistických panien tej najvyššej kvality.
Výrobky od ZELEX Doll nájdete tu:










