Playhouse Deep 5 Balls Anal Plug Vibrating - MODRÁ
Kód: 25633_BLUE
Súvisiaci tovar
Intímny lubrikačný gél s arómou čokolády, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Vďaka jemnému prehriatiu zvyšuje...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektnou voľbou pre zmyselnú, nezbednú predohru. Vysoko kvalitné zloženie je vyrobené z bezpečných zložiek. To znamená, že je tiež na bozkávanie a...
Tento intímny lubrikant má hydratačný a zvlhčujúci účinok. Poskytuje väčšie pohodlie pri sexuálnych aktivitách a dopĺňa prirodzenú telesnú vlhkosť, vďaka čomu je pohlavný styk...
Intímny lubrikačný gél s arómou čerešňového lízatka, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Pomocou jemného...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Lubrikant S8 Intimate Energy na vodnej báze je obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a udržuje vašu pokožku pružnú a vyživenú počas...
Podrobný popis
5 Balls Anal Plug Vibrating + Diaľkové ovládanie
Vibračný análny kolík 5 Balls Anal Plug Vibrating zaujme originálnym dizajnom s piatimi postupne sa zväčšujúcimi guľôčkami, ktoré vytvárajú narastajúcu stimuláciu pri zavádzaní aj počas nosenia. Tento tvar prináša plnší, progresívny pocit a je ideálny pre používateľov, ktorí hľadajú výraznejší zážitok.
Pomôcka je vyrobená z pre telo bezpečného silikónu, ktorý je mäkký, hladký a pružný. Materiál sa príjemne prispôsobuje telu a zaisťuje komfortné používanie. Rozšírená základňa zaisťuje bezpečné a stabilné usadenie počas hry.
Kolík ponúka 10 vibračných režimov, ktoré umožňujú vyskúšať rôzne vzory a intenzity vibrácií. Vibrácie zvýrazňujú stimuláciu každej guľôčky a dodávajú zážitku ďalší rozmer. Vďaka diaľkovému ovládaču je možné režimy pohodlne prepínať aj počas používania.
Pomôcka je nabíjateľná a vodeodolná (IPX6), takže ju ľahko vyčistíte a môžete ju používať aj v sprche alebo vo vani. Vďaka výraznému dizajnu je vhodná najmä pre skúsenejších používateľov, ktorí preferujú intenzívnejšiu stimuláciu.
Vlastnosti produktu
- dizajn s 5 postupne sa zväčšujúcimi guľôčkami
- progresívna stimulácia pri zavádzaní aj nosení
- 10 vibračných režimov
- diaľkové ovládanie pre jednoduché prepínanie
- mäkký a pružný silikón príjemný na pokožke
- vodotesné prevedenie IPX6
- nabíjateľná batéria
Technické parametre
| Celková dĺžka | 17,5 cm |
| Zasúvateľná dĺžka | 11,5 cm |
| Priemer | 1,5 – 3 cm |
| Materiál | Silikón |
| Vibračné režimy | 10 |
| Ovládanie | Diaľkové ovládanie |
| Nabíjateľné | Áno |
| Výdrž batérie | až 50 minút |
| Doba nabíjania | cca 120 minút |
| Vodotesnosť | IPX6 |
| Hlučnosť | cca 55 dB |
| Typ batérie | Lítium-ión |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Análne korálky |
|---|---|
| EAN: | 8713221837752 |
| Materiál: | Silicone |
| Výrobca: | Playhouse |
| Dobíjacie: | Áno |
| Materiálová skupina: | Silicone |
| Vibračné režimy: | 10 |
| Tichý chod: | Ne |
Sklenené šikovne zakrivené dildo pre výbušnú G-bod a P-bod stimuláciu. Hrboľatá textúra ponúka neuveriteľné preniknutie a externú stimulačnú masáž. Luxusná ergonomicky tvarovaná...
Análny silikónový reťazec - Perles D Amour Black dĺžky 22 cm s okom na prst.
Upgradujte svoj penis pomocou erekčného krúžku s análnym kolíkom pre mužov na stimuláciu prostaty. Najpredávanejší Ass-Gasm Cockring je teraz k dispozícii v korálkovej verzii....
Flexibilný silikónový srdiečkový análny reťazec Los Analos. Rôzne veľkosti srdiečok s priemerom od 0,7 cm do 2,4 cm.
Flexibilný análny reťazec dĺžky 28cm s okom na prst. Skladá sa z troch guličiek od najmenšej s priemerom 1cm po najväčšiu o priemere 3 cm.
Vydajte sa na zmyselnú cestu s prieskumníkom First Time Triple Beaded Probe. Jeho unikátny dizajn a intenzívne vibrácie sľubujú príjemné zážitky, ideálne pre začiatočníkov aj...
Preskúmajte nové úrovne potešenia s Hidden Desire Extreme Anal Snake XXXL 45cm - Black, dokonalou análnou hračkou pre pokročilých.
Análny silikónový reťazec - Perles D Amour Black dĺžky 22 cm s okom na prst.
Preskúmajte nové úrovne potešenia s Hidden Desire Extreme Anal Snake XXL 35cm - Black, dokonalou análnou hračkou pre pokročilých.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



