Pipedream Double Trouble 15cm
Kód: 21727
Súvisiaci tovar
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodnej báze, obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a...
Intímny lubrikačný gél s arómou čokolády, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Vďaka jemnému prehriatiu zvyšuje...
Vodný lubrikačný gél Euroglider Superlube bez parabénov pre zvýšenie sexuálneho potešenia.
Intímny lubrikačný gél s arómou čerešňového lízatka, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Pomocou jemného...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektnou voľbou pre zmyselnú, nezbednú predohru. Vysoko kvalitné zloženie je vyrobené z bezpečných zložiek. To znamená, že je tiež na bozkávanie a...
Toyjoy Lube Waterbased je kvalitný lubrikačný gél na vodnej báze, vhodný na zvlhčenie intímnych partií aj na použitie s erotickými pomôckami. Je neparfumovaný, bez zápachu a...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Prémiový lubrikačný gél S8 WB Vegan Lube je perfektnou kombináciou pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný lubrikant bezpečný pre telo, ktorý zvyšuje intimitu. Táto vynikajúca...
Podrobný popis
Vyčistenie je hračka po zábave, a to za pomoci dezinfekčného čističa hračiek a teplej vody.
Celková dĺžka 15 cm
Priemer: 4 cm
Použiteľná dĺžka: 13,4 cm
Bodysafe Áno
Materiál: Termoplastická guma (TPR)
Obsah balenia: 1x Double Trouble návlek na penis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Návleky a nástavce na penis |
|---|---|
| EAN: | 603912332575 |
| Materiál: | Thermoplastic Rubber (TPR) |
| Výrobca: | Pipedream |
| Farba: | Black |
| Materiálová skupina: | TPR / TPE |
| Stimulácia: | Anál, Penis |
| Celková dĺžka: | 15 cm |
| Priemer: | 4 cm |
| Vložiteľná dĺžka: | 13.4 cm |
| Celková délka: | 15 cm |
| Vložitelná délka: | 13.4 cm |
| Průměr: | 4 cm |
Extension Sleeve Uncut 7 Inch je otvorený realistický návlek na penis. Okamžite premeňte svoj penis na sexuálny stroj. Tento návlek na zvýšenie výkonu je vyrobený z...
NS Novelties Renegade Annex Thin - BLACK - návlek Annex od Renegade je vyrobený z vysoko kvalitného tekutého silikónu, ktorý je neuveriteľne mäkký, pružný a zároveň pevne...
NS Novelties Renegade Annex Thin - SKIN - návlek Annex od Renegade je vyrobený z vysoko kvalitného tekutého silikónu, ktorý je neuveriteľne mäkký, pružný a zároveň pevne...
Veľmi úspešná kolekcia návlekov na penis NS Novelties - Renegade teraz s vibráciou Manaconda. Návlek na penis pre rýchle a pohodlné zväčšenie priemeru a dĺžky penisu z TPE...
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka Pipedream je popredným výrobcom a distribútorom kvalitných erotických pomôcok, doplnkov a realistických panien. Značka používa vysoko kvalitné materiály, ktoré sú bezpečné pre telo, ako je napríklad silikón alebo ABS plast.
Výrobky od Pipedream nájdete tu:



