Pipedream Dillio Platinum Big Hero 6 Inch - Orange
Kód: 21311_ORANGE
Súvisiaci tovar
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektnou voľbou pre zmyselnú, nezbednú predohru. Vysoko kvalitné zloženie je vyrobené z bezpečných zložiek. To znamená, že je tiež na bozkávanie a...
Prémiový lubrikačný gél S8 WB Vegan Lube je perfektnou kombináciou pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný lubrikant bezpečný pre telo, ktorý zvyšuje intimitu. Táto vynikajúca...
Tento intímny lubrikant má hydratačný a zvlhčujúci účinok. Poskytuje väčšie pohodlie pri sexuálnych aktivitách a dopĺňa prirodzenú telesnú vlhkosť, vďaka čomu je pohlavný styk...
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodnej báze, obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Toyjoy Lube Waterbased je kvalitný lubrikačný gél na vodnej báze, vhodný na zvlhčenie intímnych partií aj na použitie s erotickými pomôckami. Je neparfumovaný, bez zápachu a...
Intímny lubrikačný gél s arómou čokolády, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Vďaka jemnému prehriatiu zvyšuje...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Intímny lubrikačný gél s arómou čerešňového lízatka, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Pomocou jemného...
Vodný lubrikačný gél Euroglider Superlube bez parabénov pre zvýšenie sexuálneho potešenia.
Podrobný popis
Dillio Platinum Collection je vyrobená s využitím platinovo vytvrdeného silikónu pre NAJVYŠŠÍ stupeň čistoty. Tento ultra-čistý silikón vykazuje silu, odolnosť, flexibilitu a nereaktivitu s telesnými tekutinami a pokožkou. Často je používaný ako materiál pre lekárske pomôcky vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam. Solídna prísavka ponúka vynikajúci výkon a poskytuje väčšiu variabilitu a pohodlie pri použití. Bola špeciálne navrhnutá na použitie s Body Dock a ďalšími univerzálnymi popruhmi na pripínacie pomôcky. Každé Dillio Platinum je zodpovedne vytvorené s dodržiavaním materiálov a starostlivo skontrolované, aby vyhovovalo našim najvyšším kvalitatívnym štandardom. Každý kúsok Dillio Platinum si tak môžete užiť s plným sebavedomím!
- Vyrobené z najkvalitnejšieho platinovo vytvrdeného silikónu
- Nelepivý, hladký povrch
- Veľmi silná prísavka
- Vhodné pre používateľov na všetkých úrovniach!
- Kompatibilné s Body Dock a ďalšími popruhmi na pripínacie pomôcky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vibrátory, dildá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 603912772777 |
| Materiál: | Platinum-cured silicone |
| Výrobca: | Pipedream |
| Farba: | Orange |
| Materiálová skupina: | Silicone |
| Stimulácia: | Bod G, Vagína |
| Celková dĺžka: | 17.2 cm |
| Priemer: | 3.8 cm |
| Vložiteľná dĺžka: | 15.2 cm |
| Celková délka: | 17.2 cm |
| Vložitelná délka: | 15.2 cm |
| Průměr: | 3.8 cm |
| Položka bola vypredaná… | |
Elegantná a diskrétna 100% vodotesná vibračná patróna. Vibračná patróna sa ľahko ovláda a ponúka 5 vzorov vibrácie. Nyx je váš kľúč k noci plnej zmyselnosti. Vodotesný...
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka Pipedream je popredným výrobcom a distribútorom kvalitných erotických pomôcok, doplnkov a realistických panien. Značka používa vysoko kvalitné materiály, ktoré sú bezpečné pre telo, ako je napríklad silikón alebo ABS plast.
Výrobky od Pipedream nájdete tu:



