ClimaxDoll ULW Ultra-ľahký životný veľkosti sex doll trup 884# Hazel - skladom v SR
Kód: CLIMAXDOLL-ULW-884-HAZEL-CR
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ClimaxDoll ULW 884# Hazel – ultraľahké BBW silikónové torzo s hlavou (SKLADOM)
ULW 884# Hazel je luxusné realistické silikónové torzo v životnej veľkosti, navrhnuté pre milovníkov výrazných ženských kriviek a postavy typu BBW s tvarom presýpacích hodín. Vďaka technológii ULW (Ultra-LightWeight) ponúka nízku hmotnosť, extrémne mäkký dotyk a prirodzený pohyb pri manipulácii.
Telo je vyrobené z prémiového lekárskeho silikónu CLM s ultraľahkým jadrom. Zachováva realistický odpor materiálu, stabilitu tvaru aj dlhú životnosť. Súčasťou je silikónová hlava CLM s technológiou ROS (Real Oral Sex) a pohyblivou čeľusťou.
Technické parametre
- Model: ULW 884# Hazel
- Výška: 100 cm
- Šírka: 32 cm
- Hrúbka: 25,5 cm
- Pás: 64 cm
- Boky: 107 cm
- Čistá hmotnosť: 24 kg
- Hrubá hmotnosť: 28 kg
- Balenie: 110 × 45 × 40 cm
Hĺbky kanálikov
- Orálny: 12 cm
- Vaginálny: 18 cm
- Análny: 15 cm
Foto z výroby

Video
Dodatočné parametre
| Kategória: | CLM ULW |
|---|---|
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Materiál: | Silikón |
| Obvod pása: | Stredný |
| Váha: | 20 - 30 kg |
| Veľkosť pŕs: | Obrovské |
| Výrobca: | Climax-Doll - Ultra |
| Výška: | Mini (do 146 cm) |
| Farba kože: | Opálená |
| Farba vlasov: | Hnedá |
| Rasa: | Európanka |
| _Materiál: | Silikon |
| _Obvod pása: | 64 cm |
| Boky: | 107 cm |
| Farba pokožky: | Opálená / Black CLM |
| Hmotnosť panny: | do 25 kg |
| Obvod hrudníka (cez prsia): | 87 cm |
| Výška panny: | 100 cm |
| Výška panny: | 159 cm |
| Hmotnost panny: | do 50 kg |
| Materiál: | Silikon |
| Obvod hrudníku (přes prsa): | 87 cm |
| Obvod pasu: | 73 cm |
| Boky: | 98 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Climax-Doll je výrobca špičkových realistických panien z najkvalitnejšieho TPE a ďalšieho príslušenstva.
Výrobky od Climax-Doll nájdete tu:



