AIBEI 148cm Veľké Prsia 47B - realistická panna - stojaca so skrutkami
Kód: AIBEI-148B-LT-47B-EU
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AIBEI 148cm realistická panna je vyrobená z TPE materiálu najvyššej kvality (Platinum TPE) a navrhnutá predovšetkým pre rôzne sexuálne hry tak, aby vám priniesla veľké potešenie. SexDolls je vysoká 148cm, jej prednosťou sú obrovské mäkké prsia a veľký zadok. Realistická bábika vám pomáha realizovať vaše sexuálne túžby a fantázie.
Špecifikácie:
- Materiál: TPE (termoplastický elastomér) s kovovou EVO kostrou
- Prsia: Plnená gélom (ultra mäkká)
- Kostra: EVO
- Extra parochňa: Náhodná farba
- Oči: Sivé
- Nohy: Stojaca
- Nechty: Francúzska ružová
Špecifikácie produktu:
- Obvod hrudníka: 80 cm
- Obvod pod prsiami: 58 cm
- Pás: 48 cm
- Boky: 75 cm
- Dĺžka paže: 57 cm
- Dĺžka chodidla: 20 cm
- Hĺbka vaginálneho vstupu: 18 cm
- Hĺbka orálneho vstupu: 13 cm
- Hĺbka análneho vstupu: 16 cm
- Čistá hmotnosť: 28 kg
- Hmotnosť balenia: 34 kg
- Rozmery balenia: 138 × 37 × 30 cm
AIBEI sexdolls má realistické vaginálne a análne textúrované vstupy, ktoré možno v prípade potreby zahriať. Dodávaná v diskrétnej kartónovej krabici.
Panna obsahuje: základný oblečok, základné pomôcky pre údržbu, návod.
Dodatočné parametre
| Kategória: | AIBEI Doll |
|---|---|
| Hmotnosť: | 35 kg |
| Materiál: | TPE (termoplastický elastomér) |
| Obvod pása: | Úzky |
| Váha: | 20 - 30 kg |
| Veľkosť pŕs: | Stredná |
| Výrobca: | AIBEI |
| Výška: | Malé (od 147 do 156 cm) |
| Farba kože: | Čierna |
| Farba vlasov: | Čierna |
| Rasa: | Afričanka |
| _Materiál: | TPE |
| _Obvod pása: | 50 cm |
| Boky: | 74 cm |
| Hmotnosť panny: | do 30 kg |
| Obvod hrudníka (cez prsia): | 75 cm |
| Výška panny: | 148 cm |
| Výška panny: | 148 cm |
| Hmotnost panny: | do 30 kg |
| Materiál: | TPE |
| Obvod hrudníku (přes prsa): | 75 cm |
| Obvod pasu: | 50 cm |
| Boky: | 74 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka AIBEI je jedným z popredných výrobcov vysoko kvalitných realistických panien. Ich produkty sú vyrobené z prvotriedneho TPE materiálu, aby pôsobili čo najrealistickejšie. Vďaka kvalitným dodávateľom TPE materiálu majú ich panny veľmi odolnú kožu.
Výrobky od AIBEI nájdete tu:



