Stimul8 S8 WB Flavored Lube 50ml / żel nawilżający 50ml - Truskawka
Kod: 97406_SB
Darmowy prezent
= coś do każdego zamówienia :) Program bonusowy dla naszych nowych i stałych klientów. Małe i duże zamówienia otrzymają od nas nagrodę.
Opis szczegółowy produktu
Nie zawiera glutenu, nie zawiera siarczanów, nie zawiera parabenów, nie zawiera ftalanów i nie zawiera żadnych twardych konserwantów ani dodanych barwników. Z zatwierdzeniem na poziomie medycznym, S8 Waterbase Anal Original Lubricant spełnia również wszystkie aktualne przepisy UE.
Opakowanie: 50ml
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żele nawilżające na bazie wody |
|---|---|
| EAN: | 8713221819741 |
| Producent: | Stimul8 S8 |
| Kolor: | Strawberry |
| Bez glutenu: | Ano |
| Rozmiar: | 50 |
| Całkowita długość: | 12 cm |
| Kompozycja: | GLYCERIN, AQUA , HYDROXYPROPYL GUAR, PANTHENOL, SODIUM SACHARIN, CITRIC ACID, AROMA (FLAVOR) |
| Średnica: | Ø 3 cm |
| Wymiary produktu: | 50 ml |
| Celková délka: | 12 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 50 ml |
| Složení: | GLYCERIN, AQUA , HYDROXYPROPYL GUAR, PANTHENOL, SODIUM SACHARIN, CITRIC ACID, AROMA (FLAVOR) |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Marka Stimul8 to producent wysokiej jakości akcesoriów erotycznych dla dorosłych, w tym lubrykantów, wibratorów itp. Kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo swoich produktów.
Produkty Stimul8 można znaleźć tutaj:



