Stimul8 S8 S8 Tightening Creme Shape 30ml - Natural - 30
Kod: 9742330509
Darmowy prezent
= coś do każdego zamówienia :) Program bonusowy dla naszych nowych i stałych klientów. Małe i duże zamówienia otrzymają od nas nagrodę.
Opis szczegółowy produktu
Krem do pochwy Stimul8 S8 ma podwójnie skuteczną, odmładzającą formułę. Kofeina spowalnia starzenie się skóry i ujędrnia obszar pochwy, podczas gdy lipopeptydy stymulują krążenie krwi dla zwiększonej wrażliwości i orgazmu. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.Producent: Stimul8 S8
Kolor: Naturalny
Bez glutenu: Tak
Skład: AQUA, DICAPRYLYL CARBONATE, PROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 DICITRATE /STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, CAFFEINE, PENTYLENE GLYCOL, HYDROGENATED LECITHIN, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, C12-16 ALCOHOLS, PALMITIC ACID, XANTHAN GUM, INULIN LAURYL CARBAMATE, MAGNOLIA OFFICINALIS BARKEXTRACT, VANILLYL BUTYL ETHER, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE, BENZOIC ACID, SODIUM PHYTATE, ALCOHOL, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8, SODIUM HYDROXIDE
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zwężenie pochwy |
|---|---|
| EAN: | 8713221820464 |
| Producent: | Stimul8 S8 |
| Kolor: | Natural |
| Bez glutenu: | Ano |
| Rozmiar: | 30 |
| Całkowita długość: | 10 cm |
| Kompozycja: | AQUA, DICAPRYLYL CARBONATE, PROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 DICITRATE /STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, CAFFEINE, PENTYLENE GLYCOL, |
| Średnica: | Ø 3 cm |
| Wymiary produktu: | 30 ml |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA, DICAPRYLYL CARBONATE, PROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 DICITRATE /STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, CAFFEINE, PENTYLENE GLYCOL, HYDROGENATED LECITHIN, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, C12-16 ALCOHOLS, PALMITIC ACID, XANTHAN GUM, INULIN LAURYL CARBAMATE, MAGNOLIA OFFICINALIS BARKEXTRACT, VANILLYL BUTYL ETHER, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE, BENZOIC ACID, SODIUM PHYTATE, ALCOHOL, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8, SODIUM HYDROXIDE |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.



