Stimul8 S8 Organic Toycleaner 150ml
Kod: 97390
Darmowy prezent
= coś do każdego zamówienia :) Program bonusowy dla naszych nowych i stałych klientów. Małe i duże zamówienia otrzymają od nas nagrodę.
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Instrukcja użycia: spryskaj wymaganą ilość środka na czyszczoną powierzchnię, pozostaw na kilka sekund, a następnie wytrzyj do sucha ściereczką. Przed dezynfekcją zalecamy opłukać erotyczne akcesorium ciepłą wodą i mydłem.
Objętość: 150ml
UWAGA: Unikaj kontaktu z oczami. Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Środki czyszczące |
|---|---|
| Waga: | 2 kg |
| EAN: | 8713221346216 |
| Producent: | Stimul8 S8 |
| Kolor: | Natural |
| Rozmiar: | 150 |
| Całkowita długość: | 16.5 cm |
| Kompozycja: | Aqua, Dodecylbenzenesulfonate, Methylpentandiol, Propylene Glycol, PEG-200, Perfume. Contains no alcohol |
| Wymiary produktu: | 150 ml |
| Celková délka: | 16.5 cm |
| Rozměry výrobku: | 150 ml |
| Složení: | Aqua, Dodecylbenzenesulfonate, Methylpentandiol, Propylene Glycol, PEG-200, Perfume. Contains no alcohol |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Marka Stimul8 to producent wysokiej jakości akcesoriów erotycznych dla dorosłych, w tym lubrykantów, wibratorów itp. Kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo swoich produktów.
Produkty Stimul8 można znaleźć tutaj:



