Stimul8 S8 Olejek do masażu Zestaw 3x 50ml
Kod: 97414
Opis szczegółowy produktu
Składniki:
531 - Multi flavour
VITALIZE: SESAMUM INDICUM SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PARFUME Oil, CITRAL, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, EUGENOL, FARNESOL
RELAX: SESAMUM INDICUM SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PARFUME OIL, AMYL CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL (LILIAL), CINNAMYL ALCOHOL, CITRONELLOL,EUGENOL, METHY 2-OCTYNOATE, ISOEUGENOL, EUGENOL, HYDROXYCITRONELLAL,
REFRESH: SESAMUM INDICUM SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PARFUME OI, LINALOOL, LIMONENE, EUGENOL, COUMARIN, CITRAL, BENZYL SALICYLATE, BENZYL BENZOATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE
Opakowanie: 3x50ml
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Oleje i żele do masażu |
|---|---|
| EAN: | 8713221820471 |
| Producent: | Stimul8 S8 |
| Kolor: | Multi flavour |
| Bez glutenu: | Ano |
| Rozmiar: | 50 |
| Całkowita długość: | 10 cm |
| Kompozycja: | VITALIZE: SESAMUM INDICUM SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PARFUME Oil, CITRAL, LIMONENE, L |
| Średnica: | Ø 3 cm |
| Wymiary produktu: | 50 ml |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 50 ml |
| Složení: | VITALIZE: SESAMUM INDICUM SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PARFUME Oil, CITRAL, LIMONENE, LINALOOL, , GERANIOL , HEXYL CINNAMAL , CITRONELLOL, EUGENOL, FARNESOL RELAX: SESAMUM INDICUM SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PARFUME OIL, AMYL CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL (LILIAL), CINNAMYL ALCOHOL, CITRONELLOL,EUGENOL, METHY 2-OCTYNOATE, ISOEUGENOL, EUGENOL, HYDROXYCITRONELLAL,REFRESH: SESAMUM INDICUM SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PARFUME OI, LINALOOL, LIMONENE, EUGENOL, COUMARIN, CITRAL, BENZYL SALICYLATE, BENZYL BENZOATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Marka Stimul8 to producent wysokiej jakości akcesoriów erotycznych dla dorosłych, w tym lubrykantów, wibratorów itp. Kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo swoich produktów.
Produkty Stimul8 można znaleźć tutaj:



