Climax-Doll Mini Sex Doll Si70cm SP Chace
Kod: CLM-SI70-SP-CHACE
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Climax-Doll Mini Sex Doll Si70cm SP Chace – blond piękność w stylu ulicznym – edycja BBW
Blond piękność w stylu ulicznym z wybuchowymi proporcjami – Si70cm SP Chace to mini silikonowa lalka erotyczna w edycji BBW. Ma ultra grube uda, duże żelowe piersi i wyraźnie ukształtowane pełne pośladki. Jej zuchwały, pewny siebie wyraz twarzy i uliczny klimat czynią z niej idealną towarzyszkę dla wszystkich, którzy mają słabość do wyrazistych, stylowych i odważnych dziewczyn.
Dzięki żelowym piersiom i miękkiemu 3D kanałowi waginalnemu lalka oferuje bardzo realistyczne doznania dotykowe, których nie spodziewasz się po tak kompaktowej wysokości 70 cm. Ciało z pełnego silikonu jest aksamitne w dotyku, trwałe i łatwe w utrzymaniu – idealne do intensywnego i częstego użytkowania.
Więc… kto ma odwagę zabrać ją dziś wieczorem na randkę? 💋
Podstawowe wyposażenie w cenie
- Pełne silikonowe ciało
- Piersi żelowe
- 3D miękka wagina
- Twarde ręce i stopy
- Stawowe ramiona i kolana
- Implantowane włosy
Opcjonalne ulepszenia
- Żelowe pośladki + 43 €
- Dalsze indywidualne modyfikacje według oferty producenta
Specyfikacje techniczne
- Wysokość: 70 cm
- Obwód klatki piersiowej (górny): 48,5 cm
- Obwód klatki piersiowej (dolny): 25,5 cm
- Talia: 29,5 cm
- Biodra: 77 cm
- Uda: 38 cm
- Ramiona: 15 cm
- Szyja: 10,5 cm
- Długość ramienia: 25,5 cm
- Długość nogi: 16,5 cm
- Rozmiar stopy: 4,4 cm
- Waga netto: 9,46 kg
- Waga brutto: 11,06 kg
- Wymiary opakowania: 71 × 29 × 24 cm
- Typ otworu: Pochwa (tylko stosunek waginalny) – 12 cm
Ostrzeżenie: Peruki ze zdjęcia nie można użyć – włosy są wyłącznie implantowane.
Zdjęcie z produkcji:
Wideo:
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Silikonowe mini lalki erotyczne |
|---|---|
| Waga: | 500 kg |
| Tworzywo: | Silikon |
| Obwód talii: | Wąska |
| Waga: | 10 - 20 kg |
| Rozmiar piersi: | Ogromna |
| Producent: | Climax-Doll |
| Wysokość: | Mini (do 146 cm) |
| Kolor skóry: | Opalona |
| Kolor włosów: | Blond |
| Wyścig: | Europejka |
| _Obwód talii: | 29,5 cm |
| _Tworzywo: | Silikon |
| Biodra: | 77 cm |
| Kolor skóry:: | Opálená / Black CLM |
| Obwód klatki piersiowej (w poprzek piersi): | 48,5 cm |
| Typ pochwy: | Fixní / Fixed |
| Výška panny: | 70 cm |
| Waga dziewicza: | do 15 kg |
| Výška panny: | 60 cm |
| Typ vagíny: | Fixní / Fixed |
| Hmotnost panny: | do 5 kg |
| Materiál: | Silikon |
| Obvod hrudníku (přes prsa): | 34 cm |
| Obvod pasu: | 22,5 cm |
| Boky: | 32 cm |
| Barva pokožky: | Světlá / Cinnamon |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Climax-Doll jest producentem najwyższej jakości realistycznych lalek TPE i innych akcesoriów.
Produkty Climax-Doll można znaleźć tutaj:




4_small.jpg)
3_small.jpg)
2_small.jpg)
1_small.jpg)
8_small.jpg)
7_small.jpg)
6_small.jpg)
5_small.jpg)