CalExotics Couples Enhancers Potrójne ładowanie migotania łechtaczki - różowe
Kod: 13675_PINK
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Potrójnie stymulujący silikonowy akumulatorowy stymulator łechtaczki łączy 7 intensywnych funkcji wibracji z miganiem i migotaniem, aby podwoić przyjemność. Pierścień stymulujący jest świetny dla początkujących, którzy chcą trochę pikanterii, lub dla ekspertów erotycznych, którzy chcą dodać intensywną przyjemność do swojego arsenału. Miękki, bezpieczny dla ciała silikonowy pierścień poprawia wytrzymałość i obwód, aby Twój kochanek jęczał po więcej, więcej, więcej. Ciasny pierścień maksymalizuje wrażliwość i zwiększa doznania na całej długości penisa, pozwalając mężczyznom cieszyć się dłuższą, silniejszą przyjemnością. Kiedy osiągniesz wyższy poziom przyjemności, 7 funkcji wibracji i migających stymulatorów pozostawi Twoją kobietę w stanie orgazmicznej rozkoszy. Panie, wraz ze wzrostem jego przyjemności, rośnie również Twoja! Ergonomicznie ukształtowany stymulator i delikatne stymulatory uszu króliczka zapewniają ukierunkowaną przyjemność w Twoich najbardziej intymnych słodkich miejscach. Zabierz ten wodoodporny pierścień na nurkowanie i zanurz się w tych potężnych wibracjach w wannie, pod prysznicem lub w jacuzzi. Ten namiętny pierścień na penisa pamięta dokładnie, jak lubisz przyjemność dzięki najnowocześniejszej technologii chipów pamięci i może przywołać ostatnio używaną funkcję. Kontroluj przyjemność łatwo za pomocą miękkich silikonowych przycisków lub pilota. Czas ładowania wynosi tylko 1 godzinę.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Pierścienie erekcyjne |
|---|---|
| Waga: | 2 kg |
| EAN: | 716770094636 |
| Tworzywo: | Silicone (enhancer) ABS with Silver Plating (décor) |
| Producent: | CalExotics |
| Kolor: | Pink |
| Akumulatorowy: | Tak |
| Grupa materiałowa: | Silicone |
| Tryby wibracji: | 7 |
| Stymulacja: | Łechtaczka, Penis |
| _Wodoodporność: | Waterproof |
| Baterie w zestawie: | Ano |
| Średnica: | 3.75 cm |
| Typ baterii: | ["Lithium Ion"] |
| Wymiary produktu: | Enhancer: 7.5 x 6.3 cm | Ring: 3.75 cm |
| Typ baterie: | ["Lithium Ion"] |
| Baterie součástí balení: | Ano |
| Průměr: | 3.75 cm |
| Voděodolnost: | Waterproof |
| Rozměry výrobku: | Enhancer: 7.5 x 6.3 cm | Ring: 3.75 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.



