Realistic Doll WM-DOLL - TPE SexDoll 172cm D-Cup, head no.159, standing, fixed vagina
Code: WMDOLL-172-DC-H159-CR
Related products
Product detailed description
The realistic doll is made from super soft material TPE (thermoplastic elastomer) with a full metal skeleton.
Parameters:
Material: TPE + metal skeleton
- Height: 172 cm
- Weight: 38 kg
- Chest Circumference: 89cm
- Waist Circumference: 61cm
- Hips: 88cm
- Vaginal depth: 18cm
- Anal depth: 16cm
- Oral depth: 13cm
The realistic doll has a wig (you can change it freely).
The doll includes: basic outfit, basic maintenance tools, and a manual
Parameters:
| 1) Skin color |
Body color tanned / nipple color - skin color / head color - tanned |
|
2) Eye color |
Brown / Brown |
| 3) Nail design |
French |
| 4) Nail color (feet) |
natural |
| 5) Wig selection |
Wig 1. |
Wig 2. |
Wig 3. |
Wig 4. |
Wig 5. |
|
Wig 6. |
Wig 7. |
Wig 8. |
Wig 9. |
Wig 10. |
|
|
Wig 11.. |
Wig 12. |
Wig. 13 |
Wig 14. |
Wig 15 |
| 6) Vagina |
|
| 7) Breast type |
Gel filling |
|
8) Doll type (lying / standing) |
standing |
|||
|
9) Pubic hair options (vagina) |
Standard none. |
|
10) Shoulder lifting (shoulder joint) |
![]() |
| 11) Shipping box |
Free! Quality box made of cardboard. |
Additional parameters
| Category: | WMDolls |
|---|---|
| Weight: | 35 kg |
| Material: | TPE (thermoplastic elastomer) |
| Waist circumference: | Narrow |
| Weight: | 30 - 40 kg |
| Breast size: | Big |
| Manufacturer: | WMDolls |
| Height: | Tall (170 cm or more) |
| Skin color: | Tan |
| Hair color: | Brown |
| Race: | European |
| _Material: | TPE |
| _Waist circumference: | 61 cm |
| Breast type: | Gelová |
| Eye color: | Hnědá / Brown |
| Hips: | 88 cm |
| Chest circumference (across the breasts): | 89 cm |
| Nail color (toes): | 14. |
| Nail design: | Francouzské |
| Skin color:: | Hnědá / Opálená |
| Vagina type: | Fixní / Fixed |
| Virgin weight: | do 40 kg |
| Výška panny: | 172 cm |
| Výška panny: | 172 cm |
| Barva očí: | Hnědá / Brown |
| Barva pokožky: | Hnědá / Opálená |
| Provedení nehtů: | Francouzské |
| Barva nehtů (nohy): | 14. |
| Typ vagíny: | Fixní / Fixed |
| Hmotnost panny: | do 40 kg |
| Materiál: | TPE |
| Obvod hrudníku (přes prsa): | 89 cm |
| Obvod pasu: | 61 cm |
| Boky: | 88 cm |
| Typ prsou: | Gelová |
| The item has been sold out… | |
The WMDoll brand is a major manufacturer of realistic sex dolls made of both silicone and TPE material. Their products are known for their high level of detail, realistic look and high quality. They are handmade and carefully designed to mimic the human figure as closely as possible.
WMDolls products can be found here:



























