Stimul8 S8 S8 Tightening Creme Shape 30ml - Natural - 30
Kód: 9742330509
Detailní popis produktu
Vaginální krém Stimul8 S8 má dvojitě účinný, omlazující vzorec. Kofein zpomaluje stárnutí pokožky a zpevňuje vaginální oblast, zatímco lipopeptidy stimulují krevní oběh pro zvýšenou citlivost a orgasmus.
Skladujte na chladném a suchém místě.
- Výrobce: Stimul8 S8
- Barva: Přírodní
- Bez lepku: Ano
Složení: AQUA, DICAPRYLYL CARBONATE, PROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 DICITRATE /STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, CAFFEINE, PENTYLENE GLYCOL, HYDROGENATED LECITHIN, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, C12-16 ALCOHOLS, PALMITIC ACID, XANTHAN GUM, INULIN LAURYL CARBAMATE, MAGNOLIA OFFICINALIS BARKEXTRACT, VANILLYL BUTYL ETHER, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE, BENZOIC ACID, SODIUM PHYTATE, ALCOHOL, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8, SODIUM HYDROXIDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro zúžení vagíny |
|---|---|
| EAN: | 8713221820464 |
| Výrobce: | Stimul8 S8 |
| Barva: | Natural |
| Bez lepku: | Ano |
| Velikost: | 30 |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 30 ml |
| Složení: | AQUA, DICAPRYLYL CARBONATE, PROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-3 DICITRATE /STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, CAFFEINE, PENTYLENE GLYCOL, |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



