Stimul8 S8 Massage Oil Box 3x 50ml
Kód: 97414
Detailní popis produktu
Dárková sada masážních olejů S8
Dárková sada masážních olejů S8 obsahuje tři smyslné vůně pro relaxační, uvolňující i povzbudivou masáž. Jedinečná směs sezamového, mandlového a jojobového oleje pečuje o pokožku, pomáhá ji hydratovat, zjemnit a zanechává ji příjemně hebkou na dotek.
Sezamový olej je známý svými výživnými a zvlhčujícími vlastnostmi, mandlový olej pomáhá pokožku vyhlazovat a ošetřovat a jojobový olej přispívá k jejímu zklidnění a pružnosti. Po masáži bude pokožka jemná, vláčná a příjemně uvolněná.
Sada obsahuje tři varianty vůní – Vitalize, Relax a Refresh. Díky elegantnímu balení je ideální také jako dárek pro páry, které si chtějí dopřát chvíle klidu, doteků a smyslné péče.
Balení: 3 × 50 ml
Složení
Vitalize: Sesamum Indicum Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Parfume Oil, Citral, Limonene, Linalool, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Eugenol, Farnesol.
Relax: Sesamum Indicum Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Parfume Oil, Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional (Lilial), Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Eugenol, Methyl 2-Octynoate, Isoeugenol, Hydroxycitronellal.
Refresh: Sesamum Indicum Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Parfume Oil, Linalool, Limonene, Eugenol, Coumarin, Citral, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Masážní oleje a gely |
|---|---|
| EAN: | 8713221820471 |
| Výrobce: | Stimul8 S8 |
| Barva: | Multi flavour |
| Bez lepku: | Ano |
| Velikost: | 50 |
| Celková délka: | 10 cm |
| Průměr: | Ø 3 cm |
| Rozměry výrobku: | 50 ml |
| Složení: | VITALIZE: SESAMUM INDICUM SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PARFUME Oil, CITRAL, LIMONENE, L |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Značka Stimul8 je výrobcem kvalitních erotických pomůcek a doplňků pro dospělé, včetně lubrikantů, vibrátorů apod. Klade důraz na kvalitu a bezpečnost svých produktů.
Výrobky od Stimul8 naleznete zde:



