Pipedream Fantasy X-Tensions Fx Mega 3" Extension / realistický návlek na penis
Kód: 21255
Súvisiaci tovar
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektnou voľbou pre zmyselnú, nezbednú predohru. Vysoko kvalitné zloženie je vyrobené z bezpečných zložiek. To znamená, že je tiež na bozkávanie a...
Intímny lubrikačný gél s arómou čerešňového lízatka, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Pomocou jemného...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Prémiový lubrikačný gél S8 WB Vegan Lube je perfektnou kombináciou pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný lubrikant bezpečný pre telo, ktorý zvyšuje intimitu. Táto vynikajúca...
Lubrikant S8 Intimate Energy na vodnej báze je obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a udržuje vašu pokožku pružnú a vyživenú počas...
Toyjoy Lube Waterbased je kvalitný lubrikačný gél na vodnej báze, vhodný na zvlhčenie intímnych partií aj na použitie s erotickými pomôckami. Je neparfumovaný, bez zápachu a...
Tento intímny lubrikant má hydratačný a zvlhčujúci účinok. Poskytuje väčšie pohodlie pri sexuálnych aktivitách a dopĺňa prirodzenú telesnú vlhkosť, vďaka čomu je pohlavný styk...
Podrobný popis
Celková dĺžka: 23 cm
Priemer: 5 cm
Vnútorný priemer: 3,2 cm
Materiál: TPE
Farba: Telová
Vzorka čistiaceho prostriedku a lubrikačného gélu zdarma.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Návleky a nástavce na penis |
|---|---|
| EAN: | 0603912345728 |
| Materiál: | TPE |
| Výrobca: | Pipedream |
| Farba: | Light skin tone |
| Materiálová skupina: | TPR / TPE |
| Stimulácia: | Penis |
| Celková dĺžka: | 23 cm - 9 inch |
| Priemer: | 5 cm - 2 inch |
| Celková délka: | 23 cm - 9 inch |
| Průměr: | 5 cm - 2 inch |
ROMP Juke - Blue: Revolučný návlek na penis pre intenzívnejšie zážitky a lepšiu výdrž. Zvýšte svoje potešenie a predĺžte radosť s týmto štýlovým modrým návlekom, ktorý je...
Okamžite premeňte svoj penis na sexuálny stroj. Tento návlek na zvýšenie výkonu je vyrobený z ultrahygienického silikónu Elite, padne ako uliaty a pôsobí ako druhá koža. Rýchle...
Extension Sleeve Uncut 7 Inch je otvorený realistický návlek na penis. Okamžite premeňte svoj penis na sexuálny stroj. Tento návlek na zvýšenie výkonu je vyrobený z...
Návlek na penis s baňatou špičkou a hladkým povrchom vhodný aj pre análny sex. Pohodlné nosenie so zaistením za semenníky a penis zväčší v dĺžke aj v objeme.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Značka Pipedream je popredným výrobcom a distribútorom kvalitných erotických pomôcok, doplnkov a realistických panien. Značka používa vysoko kvalitné materiály, ktoré sú bezpečné pre telo, ako je napríklad silikón alebo ABS plast.
Výrobky od Pipedream nájdete tu:



