CalExotics Nipple Play Vibrating Heated Nipple Teaser - Black
Kód: 12931_BLACK
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Prežite intenzívne erotické chvenie s Vibračnými vyhrievacími stimulátormi bradaviek Nipple Play. Tieto ľahko použiteľné stimulátory sú navrhnuté pre super citlivú stimuláciu bradaviek a sú ideálne ako pre začiatočníkov, tak pre skúsených používateľov. Rozprúďte zábavu s 2 batériami typu AA a zapnite stimulujúce a lákavé vyhrievacie vibračné potešenie. Tieto malé a diskrétne nepriestrelné svorky merajú 1,5 palca x 1 palec / 3,75 cm x 2,5 cm a sú vyrobené z ABS s PU povlakom. Ľahké skrutkovacie nylonové skrutky ponúkajú rýchle nastavenie pre dokonalé prispôsobenie. Po aktivácii prostredníctvom ovládača ABS sa vyhrievacie stimulátory zahrejú, zatiaľ čo vibrujú. Milovníci hravých hier s bradavkami budú v raji blaha. Vysokootáčkový motor ovládača a 2 rýchlosti akcie zaručujú neuveriteľne príjemné uspokojenie bradaviek. Na použitie jednoducho pripevnite svorky priamo na bradavky a zažite konečnú vyhrievaciu a vibračnú slasť. Stimulátory možno tiež použiť na iné citlivé oblasti tela.
Dodatočné parametre
| Kategória: | SM, BDSM, fetiš |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 716770083425 |
| Materiál: | ABS Plastic / Polyurethane Cote |
| Výrobca: | CalExotics |
| Farba: | Black |
| Dobíjacie: | Nie |
| Materiálová skupina: | ABS Plastic |
| Rýchlostné režimy: | 2 |
| Stimulácia: | Bradavky |
| Celková dĺžka: | 3.75 cm |
| Počet batérií: | 2 |
| Priemer: | 2.5 cm |
| Typ batérie: | ["AA"] |
| Typ baterie: | ["AA"] |
| Počet baterií: | 2 |
| Celková délka: | 3.75 cm |
| Průměr: | 2.5 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



