CalExotics Couples Enhancers Triple Clit Flicker Recharge - Pink
Kód: 13675_PINK
Súvisiaci tovar
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektnou voľbou pre zmyselnú, nezbednú predohru. Vysoko kvalitné zloženie je vyrobené z bezpečných zložiek. To znamená, že je tiež na bozkávanie a...
Nový originálny lubrikant S8 na vodnej báze ponúka zhovievavý, dlhotrvajúci zážitok. Kvalitná receptúra je vyvinutá pre zabezpečenie najjemnejšieho dotyku a zároveň je šetrná k...
Prémiový lubrikačný gél S8 WB Vegan Lube je perfektnou kombináciou pre zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitný lubrikant bezpečný pre telo, ktorý zvyšuje intimitu. Táto vynikajúca...
Intímny lubrikačný gél s arómou čokolády, vhodný na intímne / erotické masáže alebo klasický pohlavný styk. Na vodnej báze - nezanecháva škvrny. Vďaka jemnému prehriatiu zvyšuje...
Lubrikant S8 Intimate Energy na vodnej báze je obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a udržuje vašu pokožku pružnú a vyživenú počas...
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodnej báze, obohatený o 3 % kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje hĺbkovú hydratáciu a...
Toyjoy Lube Waterbased je kvalitný lubrikačný gél na vodnej báze, vhodný na zvlhčenie intímnych partií aj na použitie s erotickými pomôckami. Je neparfumovaný, bez zápachu a...
Podrobný popis
Silikónový nabíjateľný stimulátor s trojitým podráždením klitorisu kombinuje 7 intenzívnych funkcií vibrácií s mihotaním a šteklením pre dvojnásobné potešenie. Prstencový stimulátor je skvelý pre začiatočníkov, ktorí chcú trochu pikantnosti, alebo pre erotické expertky, ktoré chcú pridať intenzívne potešenie do svojho arzenálu. Mäkký prstenec z bezpečného tela silikónu pracuje na zlepšení vytrvalosti a obvodu, aby vášho milenca prinútil stonať pre viac, viac, viac. Tesný prstenec maximalizuje citlivosť a zvyšuje pocit po celej dĺžke penisu, čo umožňuje mužom užívať si dlhšie, silnejšie potešenie. Keď dosiahnete vyššiu úroveň potešenia, 7 vibračných funkcií a mihotajúci dráždiči zanechajú vašu dámu v stave orgazmickej blaženosti. Dámy, ako rastie jeho potešenie, tak rastie aj vaše! Ergonomicky tvarovaný stimulátor a jemné dráždiče v podobe uší králička poskytujú cielené potešenie na vašich najintímnejších sladkých miestach. Vezmite tento vodotesný prstenec na ponor a ponorte sa do tých silných vibrácií vo vani, sprche alebo vo vírivke. Tento vášnivý penisový prstenec si presne pamätá, ako máte radi potešenie vďaka najmodernejšej pamäťovej čipovej technológii a môže nadviazať na poslednú použitú funkciu. Ovládajte potešenie jednoducho pomocou tlačidiel z jemného silikónu alebo diaľkového ovládania. Doba nabíjania je len 1 hodina.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Erekčné krúžky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 716770094636 |
| Materiál: | Silicone (enhancer) ABS with Silver Plating (décor) |
| Výrobca: | CalExotics |
| Farba: | Pink |
| Dobíjacie: | Áno |
| Materiálová skupina: | Silicone |
| Vibračné režimy: | 7 |
| Stimulácia: | Klitoris, Penis |
| _Vodeodolnosť: | Waterproof |
| Batérie súčasťou balenia: | Ano |
| Priemer: | 3.75 cm |
| Rozmery výrobku: | Enhancer: 7.5 x 6.3 cm | Ring: 3.75 cm |
| Typ batérie: | ["Lithium Ion"] |
| Typ baterie: | ["Lithium Ion"] |
| Baterie součástí balení: | Ano |
| Průměr: | 3.75 cm |
| Voděodolnost: | Waterproof |
| Rozměry výrobku: | Enhancer: 7.5 x 6.3 cm | Ring: 3.75 cm |
Super Stud C-Ring je navrhnutý pre intenzívnejší zážitok a pevnejšiu erekciu. Povrch s výraznými vyvýšenými hrotmi poskytuje dodatočnú stimuláciu a prináša nové zmyslové vnemy...
XOCOON - Couples Stimulator Ring / erekčný krúžok pre páry. S týmto krúžkom na penis si muži určite vychutnajú všetky druhy vzrušujúcich pocitov po celej dĺžke penisu. Pri...
Erekčný prsteň na penis nielen pre okrasu, ale pre dlhšiu výdrž pri sexe. Rýchlospojka pre jednoduché nasadenie a zloženie prsteňa. Materiál: nerezová oceľ. Veľkosť S = vnútorná...
Predstavujeme vám synergii s FUSHION, potešením pre páry. Rebrované telo spojené s erekčným krúžkom na penise prenáša vibrácie pre oboch partnerov pri každom pohybe. Zvýšte...
Objavte nový rozmer potešenia s Fifty Shades of Grey Sensation Rechargeable Vibrating Love Ring v elegantnej čiernej farbe. Tento krúžok na penis z prémiového silikónu zaručuje...
Špeciálne a výkonné krúžky na penis od značky Bathmate pre posilnenie erekcie.
Čierny erekčný krúžok s integrovaným hologramom, Smile Power Ring s logami "Smile" a nápismi "Power" a "Energia" na každej strane.
Elegantný vibračný krúžok ZALO Apis prináša párové potešenie s inteligentným ovládaním cez aplikáciu. Vyrobený z hebkého silikónu, ponúka 8 vibračných režimov, posilňuje erekciu...
Podporný penisový postroj Bolster od Renegade, ktorý poskytuje nekonečné potešenie pre vás aj vášho partnera.
HUJ c-ring - dokonalý prstenec pre intenzívny zážitok a pohodlie.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.



